تحلیل

پیدا و پنهان رزمایش ارتش ایران (ذوالفقار 99) تحلیل

رزمایش هایی از نوع «رزمایش ذوالفقار 99» از آن جهت اهمیت پیدا می کنند که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان نظامی، صحنه درگیری احتمالی ایران و آمریکا به احتمال زیاد خارج از خلیج فارس خواهد بود.

تمرین جنگ آینده تحلیل

در چند روز گذشته جهان به ‌ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس شاهد یکی از منحصربه‌فردترین رزمایشات مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه در قالب سناریوهای آفند و پدافند با وسعت گسترده همراه با رویکرد هیبریدی بودند.

کرونا و فضای مجازی تحلیل

کرونا به تمام بدی هاش مجورمان کرد که نگاه خود را نسبت به فضای مجازی و نوع استفاده از آن و کاربرد های آن تغییر دهیم و این مسله می تواند ادامه داشته باشد در هر صورت خود ما هستیم که تصمیم میگیریم چگونه زندگی کنیم .

5 گام احتمالی ترامپ برای شکست بایدن تحلیل

آنجاست که معلوم می شود ترامپ بی پروا، چه برای دکتر جو بایدن 78 ساله استاد حقوق دانشگاه پنسیلوانیا آماده کرده است تا در برابر دوربین ها و دهها میلیون بیننده، تحقیر و حذفش کند.

راهکارهای ضرر کمتر در اصلاح شاخص تحلیل

شاخص بورس در بازه زمانی خاصی برخلاف موج اصلی حرکت خواهد کرد. به صورت کلی سهم به صورت یک ‌باره صعود یا نزول نخواهد کرد و اغلب به صورت پلکانی بالا یا پایین خواهد شد.

چرا آمریکا قابل اطمینان نیست؟ تحلیل

ترامپ در طول 4 سال ریاست جمهوری، 8 مورد خروج از پیمانهای بین المللی را در کارنامه خود دارد.

سیاست فرار به جلو تحلیل

سیاست فرار به جلو که ترامپ در پیش گرفته، تا بلکه بتواند اعتماد دوباره مردم آمریکا را جلب نماید.!

فرصت سوزی از نوع آمریکایی تحلیل

برایان هوک : ایران با نیامدن به پای میز مذاکره با آمریکا، فرصت‌های خود را برای رسیدن به یک توافق بهتر با آمریکا از دست می‌دهد.

اعتماد به نفس کاذب در معاملات بورس تحلیل

معامله گر وقتی در ضرر فرو میرود و یا حتی کل سرمایه خود را را از دست می دهد گویی مغز او یخ می زند و بی حس میشود.

مراحل ضرر و اهمیت آموزش در بورس تحلیل

امروزه واژه ای به نام بورس و معامله گری و سرمایه گذاری در فضایی خارج از فضای حقیقی در زندگی اغلب مردم کشور ورود کرده است.

نمایش بیشتر