تحلیل

خوش خدمتی ترامپ به رژیم صهیونیستی تحلیل

در این تحلیل عملکرد 3 ساله دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده و تأثیر آن بر مناسبات جهانی و همچنین عواقبی که برای کشور و مردم آمریکا در پی داشته است، را مورد تحلیل قرار داده خواهیم داد.

دروغگویی؛ روند توقف ناپذیر تحلیل

«من به نیروی دریایی ایالت متحده دستور داده‌ام که در صورت ایجاد مزاحمت قایق‌های توپ‌دار ایرانی برای کشتی‌های ما در دریا [خلیج فارس] به سوی آنها شلیک و آنها را منهدم کنند.»

نگاهی به حادثه دریایی ارتش و تضعیف نظام دفاعی کشور تحلیل

بررسی‌های تخصصی نشان می‌دهد اصابت موشک کروز عامل اصلی حادثه کنارک محسوب شده و نقش ناوشکن جماران تنها به‌عنوان یک سکو جهت پرتاب کروز دریایی یادشده است .

تکرار خطا دوباره شما را بسزد تحلیل

نشریه آمریکایی فارین افرز اخیراً مقاله ای را تحت عنوان «انقلاب بعدی ایرانیان» به قلم اریک اِدِلمان و رِی تاکی منتشر کرده که با تحلیل های مختلف در برخی سایت ها و کانال های تلگرامی نیز منعکس شده است.

جان سخت تحلیل

همه کشورها کمابیش گرفتار یکسری آفات و ناهنجاریها که خاص اجتماعات بشری است، می باشند.اما....

دوران پساکرونا چه گونه است؟ تحلیل

تقریباً همه کشورها در این خصوص فرصت سوزی کرده و با دل نکندن از اولویتهای اقتصادی، زمان طلایی برای سازماندهی و بسیج کلیه امکانات جهت مواجهه با این ویروس مهاجم را از دست دادند.

یک پیشنهاد، انجام تست کرونا برای بازگشایی مراکز آموزشی تحلیل

دربحران کرونا برای برطرف کردن مشکلاتی که در امر آموزش به وجود آمده است، به تحقیق و بررسی های جامع و فراگیر و برنامه های موثر و کارآمد نیاز مندیم.

مشروح آخرین وضعیت کرونا در سطح جهان و ایران تحلیل

شامگاه گذشته در نسشتی آنلاین که توسط اعضای پویش رِدِن (Redden) برگزار شد، دکترامیرعلی سهراب‌پور به سئوالات و گمانه‌هایی که پیرامون کرونا در ایران وجود دارد، پاسخ داد.

آیا آمریکا به دنبال جنگ تمام‌عیار در منطقه است؟ تحلیل

مدتی است که رصدها و پایش های منطقه‌ای نشان می‌دهد ایالات‌متحده و هم‌پیمانان منطقه‌ای‌اش دست به تحرکات نظامی و امنیتی در منطقه غرب آسیا به‌خصوص در کشور عراق، سوریه و یمن زده‌اند.

آرماگدون کرونا برجهان در عصر 2020 تحلیل

آیا کرونا ویروس تهدید بیولوژیک آمریکا علیه مخالفانش است؟

نمایش بیشتر