دسته : مجلس
شماره : 13254229175
تاریخ : 13 ارديبهشت 1400
دولت در ماه های پایانی فشار را از روی مردم بردارد امروز در شرایطی قرار داریم که نه تنها ارزش به پاسپورت ایرانی بازنگشته بلکه ارزش از پول ایرانی هم رخت بر بسته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت های یازدهم و دوازدهم برای معیشت مردم کاری نکرده اند افزود لااقل در ماه های پایانی مقابل شیب تند گرانی ها بایستید.

احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار داشت: دولت که در این هشت سال برای بهبود وضعیت معیشت مردم کاری نکرده و ما حتی شاهد گرانی های افسار گسیخته بوده ایم ، بعید به نظر می رسد در ماه های پایانی عمر خود بخواهد کار مثبتی در این زمینه انجام بدهد.

دولت که در این چند سال اقدام خاصی برای حل مشکلات معیشتی مردم نکرده لااقل اگر اقدام مثبتی هم نمی تواند انجام دهد کاری کند که در ماه های پایانی عمر خود فشار کمتری به مردم وارد شود.

آقای جهانگیری فرافکنی نکند

فراهانی در ادامه با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس جمهور گفت: آقای جهانگیری به جای اینکه مشکلات را به گردن این و آن بیاندازد بنشیند و برنامه ریزی کند و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی به وجود بیاورد و نگذارد بیش از این به مردم فشار بیاید و اینقدر فرافکنی کند.

آقای جهانگیری که چهارسال قبل می گفت (مردم یادتان هست) بداند که الان هم مردم یادشان هست که این آقایان چه بلایی بر سر مردم آورده اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد: ما در طول هشت سال گذشته شاهد گرانی های افسار گسیخته بودیم و از سوی دیگر شاهد تعطیلی کارخانجات و مردم از یکسو با افزایش قیمت ها و از سوی دیگر با کاهش درامد ها مواجه بودند. امروز در شرایطی قرار داریم که نه تنها ارزش به پاسپورت ایرانی بازنگشته بلکه ارزش از پول ایرانی هم رخت بر بسته است.