دسته : ورزشی
شماره : 13254222829
تاریخ : 25 اسفند 1398
هتریک سردار در شبی که هواداران زنیت به کرونا دهن کجی کردند در روزی که فوتبال جهان بخاطر کرونا تعطیل بود،مسی ایرانی موفق به هتریک برای تیمش شد

درحالی که شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان باعث لغو فعالیت های ورزشی از جمله فوتبال شده است ، در روسیه اما رقابت های فوتبال همچنان برگزار می شود. شب گذشته و از هفته بیست و دوم لیگ فوتبال روسیه تیم صدرنشین زنیت در خانه میزبان اورال بود، این دیدار با درخشش ستاره ایرانی زنیت با نتیجه 7 بر یک به سود این تیم خاتمه یافت. آزمون که از ابتدای بازی در زمین حضور داشت موفق شد در دقایق 8، 15 و 61 دروازه حریف را باز کرده و هتریک کند، سردار همچنین یک پاس گل هم به هم تیمی خود داد تا با نمره 9.8 بهترین بازیکن میدان لقب بگیرد. آزمون در این فصل 20 بازی برای زنیت انجام داده و 10 گل به ثمر رسانده است، درخشش او در دیدار شب گذشته باعث تحسین رسانه ها شد.


یک سایت اسپانیایی با اشاره به تعطیلی فوتبال های سراسر جهان بخاطر کرونا نوشت: در روزی که فوتبال جهان بخاطر کرونا تعطیل بود،مسی ایرانی موفق به هتریک برای تیمش شد. رسانه ای روسی هم نوشت که سردار با هتریک مقابل اورال زنیت را به برد 7 بر 1 رساند و موجب استحکام صدرنشینی تیمش شد.


از نکات جالب توجه دیدار شب گذشته پلاکارد های هواداران زنیت بود، روی این پلاکاردها نوشته شده بود که:" همه ما مبتلا به فوتبال هستیم و برای زنیت جان می دهیم" این اقدام درحالی صورت گرفت که شهر سن پترزبورگ افرادی را مبتلا به کرونا تشخیص داده و به نوعی هواداران زنیت به ویروس کرونا دهن کجی کردند.