پنجشنبه، 16 ارديبهشت، 1400 | Thursday 6th of May 2021
۲۳:۵۷
پرسپولیس
لیگ قهرمانان آسیا؛صعود پرسپولیس ،حذف فولا،تراکتور در انتظار 10 ارديبهشت 1400

در شبی که پرسپولیس موفق شد الریان را شکست دهد فولاد مقابل الوحدات اردن شکست خورد و تراکتورسازی هم مقابل شارجه امارات به برتری رسید

لیگ قهرمانان آسیا؛ شب تلخ ایرانی ها با حذف فولاد تلخ تر شد 7 ارديبهشت 1400

شکست پرسپولیس مقابل الوحده امارات و تساوی تراکتور مقابل پاختاکور نتایج بدی بود اما شکست فولاد برابر السد باعث حذف شاگردان نکونام شد تا فولاد اولین نماینده حذف شده ایران در لیگ قهرمانان باشد.

لیگ قهرمانان آسیا؛ برتری پرسپولیس و تراکتور ،اولین شکست فولاد 4 ارديبهشت 1400

شب های جذاب لیگ قهرمانان آسیا ادامه دارد و دور برگشت گروهی آغاز شده است . در این شب ها با پوشش زنده نتایج تیم های ایرانی حاضر در این رقابتها همراه ما باشید.

لیگ قهرمانان آسیا؛صدرنشینی پرسپولیس در شب تساوی فولاد و تراکتور 1 ارديبهشت 1400

دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان برای سه تیم پرسپولیس ، فولاد و تراکتور به پایان رسید و هر تیم تا کنون سه بازی انجام داده است . هر سه تیم شانس صعود دارند و باید در دور برگشت کار را تمام کنند.اما کار تراکتور سخت تر خواهد بود.

لیگ قهرمانان آسیا ؛ برتری پرسپولیس و فولاد در شب تساوی تراکتور 29 فروردين 1400

با نتایجی که امشب در لیگ قهرمانان آسیا به دست آمد تیم های ایرانی کماکان بدون شکست به کار خود ادامه می دهند و فوتبال ایران حالا خارج از مرزها در آسیا حکمرانی می کند.

لیگ قهرمانان آسیا؛ پیروزی پرسپولیس در شب تساوی فولاد و تراکتور 26 فروردين 1400

در روز اول دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 که به صورت متمرکز برگزار می شود پرسپولیس در هند موفق شد سه امتیاز را به دست بیاورد اما تراکتور در امارات و فولاد در عربستان مقابل حریفان به تساوی رسیدند.

پرسپولیس در هند؛ زندگی در شرایط سخت 23 فروردين 1400

بعد از رسیدن به هندوستان و اقامت در هتل حالا مشکلات جدیدی به وجود آمده است ، در اقدامی جالب AFC اجازه حضور آشپز باشگاه پرسپولیس را در هتل را نمی دهد و مشخص نیست که وضعیت تغذیه بازیکنان پرسپولیس به چه صورت خواهد بود.

کاروان پرسپولیس بالاخره راهی هند شد 21 فروردين 1400

باید دید AFC با چه منطقی میزبانی این گروه از لیگ قهرمانان آسیا را به باشگاه گوا هند سپرده است و آیا اصلا این شهر توانایی برگزاری مسابقات را دارد یا خیر؟

مهدی ترابی در پرسپولیس، چه خوبه که برگشتی 21 فروردين 1400

ترابی در 4 بازی گذشته برای پرسپولیسی ها موفق شده 2 پاس گل بدهد یک بار دروازه حریفان را باز کند و یک پنالتی هم برای تیمش بگیرد.

اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
شهروند خبرنگار ...
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات