جمعه، 17 ارديبهشت، 1400 | Friday 7th of May 2021
۰۰:۴۸
مقابله با بیماری کرونا
موج چهارم کرونا به تهران رسید 15 فروردين 1400

دکتر نادر توکلی: برای دورکاری کارمندان، تغییر ساعات کاری و حمل و نقل عمومی نیز احتمالا تصمیمات جدی و مفیدی طی روزهای پیش رو گرفته می‌شود.

واکسیناسیون بیماران خاص تالاسمی و دیالیزی در دیلم استان بوشهر 14 فروردين 1400

ایرج زنده بودی رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم استان بوشهر: واکسیناسیون بیماران خاص در اولویت تزریق واکسن قرار گرفته‌اند و بر این اساس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، بیماران تالاسمی و دیالیزی را علیه این بیماری واکسینه شده اند.

خطر موج چهارم کرونا در کشور 9 فروردين 1400

بنا بر گفته معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: علارغم نزولی بودن شیب نمودار در استان خوزستان اما سایر استان ها روندی صعودی دارند.

ستاد مقابله با کرونا: از هرگونه تجمع و دورهمی خانوادگی پرهیز کنید 29 اسفند 1399

قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای، پرهیز از هرگونه تجمع و هر نوع دورهمی خانوادگی را ضروری برشمرد.

آخرین آمارهای رسمی کرونا ایران و جهان چهار شنبه 27 اسفند 1399 27 اسفند 1399

آمار جهانیِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون از عدد ۱۲۱ میلیون و ۲۷۸ هزار و ۴۸۲ نفر عبور کرده است. در ایران هم بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی هفت هزار و ۸۰۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند ​و متاسفانه 65 بیمار مبتلا جان خود را از دست دادند.

خصوصیات ویروس کرونا انگلیسی 5 اسفند 1399

ساده انگاری مردم در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی می‌تواند به شدت آسیب رسان باشد و موجب سرعت بیشتر در خیز چهارم شود. مردم باید در صورت بروز علائم خاص نظیر تب بعد بهبودی، باید خیلی زود به آن رسیدگی کنند.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری: تخت های بیمارستان در حال پر شدن است 1 اسفند 1399

علائم ویروس کرونای جهش یافته هیچ تغییری نکرده است و راه اصلی انتقال ویروس کرونا قطرات تنفسی است و راه‌های دیگر مانند انتقال از سطوح ثابت شده نیست و اهمیتی ندارد اما مردم باید مراقب باشند دست‌های خود را دائم شست و شو دهند چون اگر دستانشان آلوده باشد و به چشم خود بزنند به ویروس مبتلا می‌شوند.

شیب تند مبتلایان به کرونا در استان خوزستان 30 بهمن 1399

موارد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در استان خوزستان نسبت به هفته گذشته ۷۵ درصد افزایش یافته است همچنین موارد بستری ۶۵ درصد و موارد فوت در استان ۵۲ درصد افزایش پیدا کرده است.

عمل به پروتکل های بهداشتی تنها راه جلوگیری از ابتلا به کووید19 25 بهمن 1399

ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مراقبت نسبت به وروی ها از خارج بویژه از کشورهایی که با ویروس جهش یافته مواجه اند، باید با دقت بیشتری انجام گیرد و مراحل تست و قرنطینه مسافران در چارچوب پروتکل های ابلاغی، با حساسیت رعایت شود. همه باید برای جلوگیری از موج چهارم کرونا کمک کنند.

اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
شهروند خبرنگار ...
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات