چهارشنبه، 22 ارديبهشت، 1400 | Wednesday 12th of May 2021
۰۹:۳۴
فوتبال
استقلال 0-2 ذوب آهن ؛ تابلوی ایست روبروی فرهاد 20 ارديبهشت 1400

استقلال در مقابل ذوب آهن موقعیت های زیادی خلق کرد اما تا و قتی که آبی ها ضعف خط دفاعی را برطرف نکنند کار برای ان ها در ادامه سخت تر خواهد شد.

سپاهان پرسپولیس ؛ مثل همیشه جذاب و دیدنی با حواشی 20 ارديبهشت 1400

از قبل هم مشخص بود که این فقط یک بازی ساده نخواهد بود .به حاشیه کشیده خواهد شد. بازیکنان در زمین تمام تلاششان را خواهند کرد.کار برای داور سخت خواهد بود.پرسپولیس و سپاهان در مقابل کوتاه نخواهند آمد

تمدید قرار ستاره برزیلی ؛ نیمار تا 2025 در پاریس 19 ارديبهشت 1400

بالاخره اخبار غیر رسمی روزنامه اکیپ تایید شد و نیمار رسما قراردادش را تا 2025 با پاری سن ژرمن تمدید کرد. او حالا بعد از مسی بیشترین حقوق را در میان ستارگان دنیای فوتبال دریافت می کند و این مساله شاید نقش اساسی در ماندن نیمار در پاریس داشته است.

لیگ برتر در روزهای حساس؛ تقابل استقلال و پرسپولیس با ذوب آهن و سپاهان 19 ارديبهشت 1400

استقلال و پرسپولیس در مصاف با ذوب آهن و استقلال ؛ نوید یک شب جذاب را در مسابقات لیگ برتر میدهد. به نظر شما کدام تیم ها با 3 امتیاز زمین بازی را ترک خواهند کرد؟ آیا تیمی موفق خواهد شد سه امتیاز را به دست بیاورد؟

لیگ برتر؛ پیروزی فولاد، آلومینیم و نساجی در شب تساوی سایپا و ماشین سازی 19 ارديبهشت 1400

شب گذشته هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام سه دیدار آغاز شد و تیم های نساجی مازندران و آلومینیم اراک مقابل رقبا به برتری رسیدند. جدال سایپا و ماشین سازی با تساوی به پایان رسید. فولاد و گل گهر نیز دیدار عقب افتاده از هفته هجدهم را برگزار کردند که فولادی ها پیروز بازی بودند.

تلخی بی پایان در فدراسیون فوتبال ؛ این بار دستیاران ویلموتس 16 ارديبهشت 1400

هر یورو هم اکنون معادل 25300 تومان در ایران قیمت گذاری شده است و با احتساب یک میلیون و 400 هزار یورو حکم فیفا یعنی فدراسیون ایران باید بیش از 35 میلیارد تومان فقط به دستیاران ویلموتس بپردازد.

نیمار در پاری سن ژرمن ؛ سقوط در مهمترین لحظه 15 ارديبهشت 1400

اگر نیمار می توانست پاریسی ها را به عملکرد خود راهی فینال لیگ قهرمانان کند تبدیل به اصلی ترین شانس کسب توپ طلا می شد اما حالا بعید است نام او حتی در بین سه نامزد اصلی توپ طلا قرار بگیرد.

استقلال؛ دانشگر بخشیده شد، پزشک تیم اخراج 15 ارديبهشت 1400

بعد از مدتها بالاخره فرهاد مجیدی با بازگشت دانشگر به تمرینات تیم موافقت کرد. به نظر می رسد دانشگر با جریمه سنگینی در قرارداد خود تنبیه شده است و فرهاد مجیدی به سادگی حاضر به بخشش او نشده است .

آقای خاص در ایتالیا ؛مورینیو سرمربی رم شد 15 ارديبهشت 1400

اخراج از تاتنهام و بلافاصله قبول هدایت رم ،مورینیو می داند که اگر در رم هم موفق نشود باید گفت دوران آقای خاص به پایان رسیده است و دیگر هیچ تیمی آرزوی مورینیو را نخواهد داشت .

اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
شهروند خبرنگار ...
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات