سه شنبه، 18 بهمن، 1401 | Tuesday 7th of February 2023
۰۵:۲۴
فوتبال و فوتسال - کد خبر : 16803
چهارشنبه، ۰۹ آذر، ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰

انگلیس و امریکا صعود کردند؛ مرگ یوزهای ایرانی

کار تیم های گروه دوم نیز دیشب به اتمام رسید که آمریکا و انگلیس با شکست حریفان خود راهی دور حذفی شدن و تیم ملی ایران نتوانست جواز صعود به دور بعد را بگیرد.

انگلیس و امریکا صعود کردند؛ مرگ یوزهای ایرانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، این روزها تمام نگاه ها به قطر است و دیشب نیز از ساعت 10:30 دقیقه همزمان دو بازی از گروه دوم در جریان بود تا چهره دو تیم دیگر مرحله حذفی مشخص شود.

در دیدار انگلیس و ولز که کمتر کسی به این بازی توجه داشت ، چرا که انگلیس بیشترین شانس برای صعود از این گروه و ولز کمترین شانس را داشت و در نهایت این مسابقه با برتری 3 بر صفر سه شیر ها همراه بود تا این تیم با کسب 7 امتیاز به عنوان تیم اول راهی دور بعد بشود و ولز نیز با 1 امتیازی که در روز اول مسابقات بدست آورده بود تیم آخر این گروه شود.

اما حساس ترین و پربیننده ترین بازی مسابقه تا اینجای جام جهانی ، بازی تیم های آمریکا و ایران بود که باتوجه به سابقه سیاسی و روابط دو کشور در سالهای گذشته و همچنین شانس صعود هر دو تیم برای رسیدن به مرحله حذفی ،  باعث شد این بازی به اوج خود برسد.

طبق آمار های بدست آمده ، تعداد بیننده های این مسابقه در خیلی از کشور های دنیا حتی از خود ایران و آمریکا هم بیشتر بود و با این دیدار در فضای مجازی مطالب طنزی دست به دست می‌شد.

این بازی حساس که در دقایقی از نیمه اول چنگی به دل نمیزد ، آمریکا پیش افتاد و در نیمه دوم بازی از سرعت بالایی برخوردار بود ، تا در نهایت آمریکا با شکست ایران بتواند به دور حذفی صعود کند.

 

انگلیس و امریکا صعود کردند ، مرگ یوزهای ایرانی

 

حال بعد از صعود دو تیم انگلیس و آمریکا به دور بعد ، حریفان هلند و سنگال مشخص شد . بنابراین طبق قانون مسابقات ، تیم اول گروه A  با تیم دوم گروه B  و تیم اول گروه B  با تیم دوم گروه A باید بازی کنند ، یعنی هلند با آمریکا و انگلیس با سنگال دیدار خواهند کرد.

انگلیس و امریکا صعود کردند ، مرگ یوزهای ایرانی

 
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار فوتبال و فوتسال
پربیننده‌ترین اخبار فوتبال و فوتسال
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز سه شنبه، 18 بهمن، 1401