چهارشنبه، 31 شهريور، 1400 | Wednesday 22nd of September 2021
۰۳:۳۲
شهری - کد خبر : 12434
سه شنبه، ۲۳ شهريور، ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۲

گرمخانه های پایتخت باید بهبود یابند

معااون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ضمن بازدید از گرمخانه خاوران، وضعیت مراکز نگهداری را در شان شهروندان ندانست و گفت: این مراکز باید بهبود یابند.

گرمخانه های پایتخت باید بهبود یابند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین به نقل از خبرگزاری مهر، محمدامین توکلی زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به همراه به همراه سید مالک حسینی سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری، صبح امروز از گرمخانه خاوران بازدید کردند.
 
توکلی زاده طی این بازدید با تاکید بر اینکه مراکز نگهداری مورد استفاده، در شأن شهروندان جمهوری‌اسلامی نیست و باید بهبود یابند افزود: البته این موضوع با زحمات همکاران سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی در دوره قبل منتافاتی نخواهد داشت.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در ادامه به برنامه‌های آتی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در این زمینه اشاره کرد و گفت: باید از طریق شورای شهر به پیگیری و احداث چهار گرمخانه جنرال تهران را که از گذشته طرح ریزی شده است بپردازیم. 
 
وی افزود: باید با توجه به مشاهدات امروز از گرمخانه خاوران، درباره نگهداشت یا بازسازی آن در روزهای آتی برنامه‌ریزی و برای اجرای آن اقدام شود.
 
طی این بازدید بخش‌های مختلف گرمخانه خاوران از سوی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران مشاهده شد و  سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی، مشکلات مربوط به رسیدگی و ارائه خدمات به افراد مددجو در بخش‌های ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، ارائه خدمات مددکاری و باز توانی (در مراکز بهاران)، تأمین هزینه نگهداری و … را با وی در میان گذاشت.
 
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار شهری
پربیننده‌ترین اخبار شهری
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز چهارشنبه، 31 شهريور، 1400
بیماری روانی ممکن است که یک تجربه شایع در زندگی باشد
حسین قلاب دوز
بیماری روانی ممکن است که یک تجربه شایع در زندگی باشد

طبق آزمایش های صورت گرفته افرادی که همواره از سلامت روانی برخوردار بودند، اکثرا مزایایی در بزرگسالی داشتند. این افراد به طور میانگین تحصیلات بهتر، شغل بهتر، روابط بهتر و هم چنین رضایت بیشتری نسبت به زندگی از افراد دیگر داشته اند.