کنسرتی که پیشکش پرستاران شد

سینا سرلک در برج میلاد و مقابل صندلی‌های خالی روی صحنه رفت و اجرای خود را تقدیم پرستاران ایران کرد.
کنسرتی که پیشکش پرستاران شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، پس از شیوع کووید_19 که تعطیلی فعالیت‌های هنری از جمله اغو کلیه اجراهای زنده را درپی داشت، و همچنین با اجرای فاصله‌گذاری فیزیکی و افزایش اوقات فراغت هم‌میهان، بیشتر مراکز فرهنگی و هنری شرایطی را فراهم آوردند که دوران فاصله‌گذاری به دور از موضوعات و مقوله‌های فرهنگی و هنری نباشد تا علاوه بر پپربار ساختن اوقات خانه‌نشینی، گذر این دوران را تسهیل کنند. بیشتر این خدمات رایگان بوده یا با تخفیف‌های زیادی در دسترس عموم قرار گرفته‌است.

در این راستا کنسرت‌های آنلاین و رایگان در برج میلاد اجرا می‌شود که صندلی‌ها خالی است و تماشاگران به صو رت مجازی به تماشای کنسرت می‌ننشینند.

در شب دوازدهم این کنسرت‌ها و در ویژه‌برنامه (نوروزخانه)، سینا سرلک در برج میلاد و مقابل صندلی‌های خالی روی صحنه رفت و اجرای خود را تقدیم پرستاران ایران کرد که این‌روزها از جان خود گذشته‌اند تا پاسدار سلامتی هموطنانشان باشند.

 کنسرت آنلاین این هنرمند که با اجرای قطعه ماه خجالتی همراه بود آغاز شد و پس از آن سرلک طی سخنان کوتاهی برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و اجرای خود در نوروزخانه را به پرستاران و کادر درمانی ایران که در این روزها از جان مایه گذاشته و به دل آتش زدند تا پاسدار سلامتی هموطنانشان باشند تقدیم کرد.

مجموعه کنسرت‌های نوروزخانه، با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شهرداری تهران از (جمعه ۸ فروردین)، با اجرای امید حاجیلی در مقابل صندلی های خالی اما با حضور شهروندان در فضای مجازی و به صورت زنده در برج میلاد آغاز شده و با احتساب کنسرت شب گذشته سینا سرلک، حمید حامی، گروه ژوانا، مهدی یغمایی، مهدی جهانی و روزبه بمانی و رضا یزدانی، رحیم شهریاری و گروه گیل و آمارد، امید حاجیلی و گروه وحید اسدالهی در شب های نوروزخانه بصورت آنلاین برای هموطنانی که خردمندانه با تحمل سختی‌های خانه نشینی طولانی مدت، در خانه ماندن را برای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا انتخاب کرده اند هنرنمایی کردند.

این اجراها تا ۲۱ فروردین در برج میلاد ادامه خواهد داشت و امشب (چهارشنبه ۲۰ فروردین)، گروه رستاک با برنامه خود از طریق فضای مجازی فضای مجازی میهمان خانه های ما خواهد بود.

امتیاز 3.69/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه