کمک مالی لیونل مسی برای مقابله با کرونا

لیونل مسی مبلغ یک میلیون یورو برای مبارزه با کرونا به بیمارستان‌عای شهر بارسلونا اهدا کرد.
کمک مالی لیونل مسی برای مقابله با کرونا

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، شیوع ویروس کرونا در سراسر کره زمین، بسیاری از چهره‌های شناخته شده در هر زمینه‌ای را به میدان یاری و کمک‌رسانی فراخوانده است.

بسیاری از مراکز فرهنگی و هنری خدمات‌رسانی خود را برای این مدت رایگان کرده‌اند و برخی از افراد مشهور با مساعدت‌های مالی و غیرمالی به ستادهای مختلف مبارزه با کرونا کمک کرده‌اند.

شیوع این ویروس در اروپا،مشکلات بسیاری به‌وجود آورده است و جان بسیاری از افراد را گرفته و بسیاری دیگر را در معرض خطر جدی قرار داده است. در این زمان نهادهای پزشکی و مبارزه با کرونا بیش از هر زمان دیگر نیاز به کمک و یاری دارند.

به همین دلیل، برای مبارزه با این ویروس مرگبار لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا هم وارد عمل شده است و مبلغ یک میلیون یورو به بیمارستان‌های شهر بارسلونا کمک کرده است.

گفتنی است لیونل مسی بازیکن فوتبال اهل کشور آرژانتین و عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که در پست‌های مهاجم و بال بازی می‌کند. او تنها بازیکن در تاریخ فوتبال است که شش بار برنده جایزه بهترین بازیکن سال جهان شده‌ و پیش از این نیز در بسیاری امور خیریه و عام‌امنفعه شرکت داشته است.

امتیاز 3.45/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه