دوشنبه، 7 خرداد، 1403 | Monday 27th of May 2024
۱۱:۰۶
ورزشی - کد خبر : 2192
يكشنبه، ۲۰ بهمن، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

کمانداران مدال آور در المپیک پاداش 200 میلیونی دریافت می کنند

تاکنون فقط "میلاد وزیری" موفق به کسب سهمیه شده است و از این رو 50 درصد از مبلغ پاداش 60 میلیون تومانی وزارت ورزش به او پرداخت شده است

کمانداران مدال آور در المپیک پاداش 200 میلیونی دریافت می کنند


به گفته فدراسیون تیراندازی با کمان، ورزشکارانی که در رقابت های المپیک توکیو چه در بخش انفرادی  و یا تیمی موفق به کسب مدال شوند مبلغ 2000 یورو از طرف فدراسیون و بعد از بازگشت هم مبلغ 200 میلیون تومان به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

 


غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در این زمینه اظهار داشت: در کنار پاداش هایی که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برای مدال آوران و قهرمانان المپیک در نظر گرفته است، فدراسیون ما هم در جهت افزایش روحیه ورزشکاران کمک های نقدی جداگانه ای را برای آنها اختصاص می دهد. همچنین برای کماندارانی که در آخرین فرصت کسب سهمیه در مسابقات جام جهانی آلمان که اواخر خرداد ماه سال 99 برگزار می گردد موفق به کسب سهمیه شوند، مبلغ 50 میلیون تومان برای بخش انفرادی و مبلغ 60 میلیون تومان در بخش تیمی اختصاص یافته است. همچنین مبلغ 1000 یورو به عنوان پاداش پای سکو به مدال آوران جام جهانی آلمان اهدا خواهد شد. علاوه بر این پاداش ها، وزارت ورزش و جوانان هم برای هر ورزشکاری که کسب سهمیه کند مبلغ 60 میلیون تومان پاداش خواهد داد.


شعبانی بهار در ادامه عنوان کرد: تاکنون فقط "میلاد وزیری" موفق به کسب سهمیه شده است و از این رو 50 درصد از مبلغ پاداش 60 میلیون تومانی وزارت ورزش به او پرداخت شده است. فدراسیون تیراندازی با کمان هم 50 درصد از پاداش اختصاصی خود که مبلغ 25 میلیون تومان می شود را به وزیری و مربی اش پرداخت کرده و اگر هر دو نفر این افراد در تیم اعزامی به المپیک حضور داشته باشند 25 میلیون تومان دوم هم به آنان پرداخت می گردد. برای هر ورزشکار مدال آور در المپیک نیز دو پاداش مستقل فدراسیون در نظر گرفته شده است، هر یک از کماندارانی که در المپیک روی سکو بروند مبلغ 2000 یورو پاداش دریافت می کنند. همچنین در زمان بازگشت به کشور نیز مبلغ 200 میلیون تومان پاداش دیگر به مدال آوران اهدا خواهد شد.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز دوشنبه، 7 خرداد، 1403
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!