پنجشنبه، 31 خرداد، 1403 | Thursday 20th of June 2024
۱۳:۲۷
اقتصاد - کد خبر : 109
شنبه، ۰۵ مرداد، ۱۳۹۸ - ۸:۰۰

کشتی سانحه دیده ایرانی حامل ۹۰۰ تن کاشی و سرامیک بود

کشتی شباهنگ متعلق به ایران روز گذشته نزدیک آب های جمهوری آذربایجان در دریای خزر غرق شد این کشتی باری حامل ۹۰۰ تن کاشی و سرامیک بود که از بندر انزلی ایران به مقصد بندر مخاج قلعه روسیه در حرکت بود.

کشتی سانحه دیده ایرانی حامل ۹۰۰ تن کاشی و سرامیک بود

کشتی شباهنگ  متعلق به ایران روز گذشته نزدیک  آب های جمهوری آذربایجان در دریای خزر غرق شد این کشتی باری حامل ۹۰۰ تن کاشی و سرامیک بود که از بندر انزلی ایران به مقصد بندر مخاج قلعه روسیه در حرکت بود. این کشتی باری ظهر دیروز در دریای خزر، نزدیک بندر لنکران جمهوری آذربایجان دچار سانحه شد .

مدیریت بحران وزارت شرایط اضطراری آذربایجان ساعتی پیش از ارسال دو بالگرد به محل حادثه برای کشتی باری  ایرانی در دریای  خزر در سی کیلومتری ساحل آذربایجان ارسال خبر داد .این دو بالگرد توانسته‌اند تمامی خدمه این کشتی را نجات دهند. این کشتی باری سانحه دیده ایرانی که متعلق به بخش خصوصی است با نام شباهنگ دچار سانحه و در 22 مایلی بندر آستارای در آب های خزر غرق شد.

امروز سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو از نجات همه خدمه های کشتی سانحه دیده ایرانی در آب های دریای کاسپین خبر داد.جواد جهانگیرزاده به شبکه خبر گفت: همه کارکنان کشتی باری "شباهنگ" پیش از غرق شدن کامل این کشتی در آب های ساحلی جمهوری آذربایجان در دریای خزر نجات یافتند.

وی افزود: در زمان شروع حرکت این کشتی از بندر انزلی ایران همه بررسی های فنی لازم انجام شده و مجوز حرکت کشتی داده شده است بنابراین موضوعات فنی باید با مقامات مسئول بررسی شود.

جهانگیرزاده گفت: همه 9 خدمه کشتی سانحه دیده در حال انتقال به ساحل هستند و امشب به باکو می رسند.از 9 خدمه کشتی شباهنگ 7 ایرانی و دو تبعه هندی هستند که در سلامتی کامل به سر می برند.سرکنسول ایران در باکو گفت: این افراد پس از فراهم شدن شرایط لازم و طی مراحل قانونی به ایران باز خواهند گشت.

 
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اقتصاد
پربیننده‌ترین اخبار اقتصاد
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز پنجشنبه، 31 خرداد، 1403
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!