گزیده اخبار :

کتاب باز، ویژه ماه رمضان

پخش ویژه‌برنامه‌ رمضانی «کتاب باز» با اجرای سروش صحت از امشب ۶ اردیبهشت ماه همزمان با اولین شب ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.
کتاب باز، ویژه ماه رمضان

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، با شیوع ویروس کووید_19، سبک زندگی بیشتر افراد دستخوش تغییرات بزرگ و کوچکی شده است و این تغییرات ممکن است به مدت نامعلومی باقی بماند. به همین دلیل، دربرخی از ویژه برنامه‌ها تغییرات خلاقانه‌ای ایجاد شده که متناسب با حال و هوای کرونایی این روزها باشد و با سبک زندگی اکثر مردم هم‌خوانی داشته باشد. در سری جدیدبرنامه کتاب باز که برای ماه رمضان تدارک دیده شده، شاهد این‌گونه تغییرات خواهیم بود.

 این برنامه با اجرای سروش صحت از امشب یکشنبه ۶ اردیبهشت ماه، به آنتن شبکه نسیم می‌رود و در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۱۹ پخش خواهد شد.

کتاب‌باز طبق روال گذشته میزبان هنرمندان، شاعران، ورزشکاران و چهره‌های معتبر حوزه‌های مختلف خواهد بود و  بر همین اساس پیام دهکردی مهمان اولین قسمت این برنامه‌ تلویزیونی است. همچنین این بازیگر و کارگردان هر شب روایت‌هایی از عارفه لک را می‌خواند.

با توجه به تغییری که ویروس کرونا در سبک زندگی امروز بوجود آورده است، برنامه‌ کتاب‌باز هر شب یک بسته‌ پیشنهادی فرهنگی متناسب ایام به مخاطبان معرفی خواهد کرد.

این برنامه از سال ۹۵ تاکنون در ۴ فصل به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضائیان به  آنتن رفته است و فصل پنجم آن پس از ویژه‌ برنامه‌ ماه مبارک رمضان در ماه‌های آینده تولید و پخش خواهد شد.

امتیاز 4.38/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه