سه شنبه، 1 تير، 1400 | Tuesday 22nd of June 2021
۰۷:۰۱
دوشنبه، ۲۷ ارديبهشت، ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۱

کابوس بودن حفظ پادگان تروریستی صهیونیست

فرمانده کل ارتش:امروز صهیونیست‌ها در نبرد با نیرو‌های مقاومت، مستاصل و زمین گیر شده اند

کابوس بودن حفظ پادگان تروریستی صهیونیست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، به نقل از روابط عمومی ارتش، سرلشکر موسوی در جمع فرماندهان و مسئولان مرکز آموزش‌های پشتیبانی شهید سرلشکر فیض الله امانی نیروی زمینی خاطرنشان کرد: ما در تحقق وعده‌های الهی کوچکترین تردیدی نداریم و می‌دانیم که حق بر باطل و ظلم و ظالم پیروز خواهد شد و ظالم و باطل نابود خواهند شد.

وی ادامه داد: روزی که رهبر روشن ضمیر ما وعده دادند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خیلی‌ها شاید رسیدن روزی مثل امروز را با این سرعت تصور نمی‌کردند. صهیونیست‌ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می‌پروراندند امروز در نبرد با نیرو‌های مقاومت، مستاصل و زمین گیر شده اند و رؤیای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.

سرلشکر موسوی افزود: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است. البته خائنان و سازشکاران منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می‌دانیم.وی در ادامه مرکز آموزش پشتیبانی نیروی زمینی را یکی از مراکز مهم ارتش خواند و بر نقش این مرکز در تربیت و آموزش افسران، درجه داران و کارمندان در جهت تحکیم ارتش معنویت محور و سازمان یادگیرنده تاکید کرد.

فرمانده کل ارتش همچنین در ادامه مبارزه با ناامیدسازی که از ترفند‌های دشمنان است را از وظایف اصلی همگان برشمرد و با استناد به آیات شریفه قرآن کریم، امید به آینده بهتر را متکی به مبانی و آموزه‌های دینی و شواهد و قرائن موجود دانست.

وی همچنین بر نقش فرماندهان و استادان در تربیت و آموزش جوانان آگاه و بصیر برای پیمودن موفق گام دوم انقلاب تاکید کرد.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان را از ارزش‌های شناخته شده ارتش معرفی و بر حفظ و اشاعه آن تاکید کرد.

وی در پایان بر نقش بسیار مهم خانواده‌ها و ممتاز و شایسته بودن آن‌ها و توجه بیش از پیش همگان به موضوع خانواده‌ها سفارش کرد.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار دفاعی نظامی
پربیننده‌ترین اخبار دفاعی نظامی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...