گزیده اخبار :

پرسپولیس به چهارمین قهرمانی متوالی نزدیک شد

در دیگر دیدار شب گذشته تیم ذوب آهن میزبان خود شاهین بوشهر را با نتیجه پرگل شکست داد
پرسپولیس به چهارمین قهرمانی متوالی نزدیک شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، شب گذشته هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس با برگزاری دو دیدار آغاز شد. تیم صدرنشین پرسپولیس که در تبریز میهمان ماشین سازی بود موفق شد با گل دقایق آخری به پیروزی دست پیدا کند، تیم ذوب آهن هم مقابل شاهین در بوشهر جشنواره گل به راه انداخت.
 
مهدی ترابی بازهم گل 3 امتیازی زد
تیم پرسپولیس که از ساعت 20:15 دقیقه میهمان ماشین سازی تبریز بود در نهایت موفق شد با نتیجه یک بر صفر به برتری دست پیدا کند. پرسپولیس در این دیدار "کامیابی نیا" را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و به جای او "سعید حسین پور" جوان در میدان حضور داشت. نیمه نخست با حملات تیم پرسپولیس دنبال می شد و ماشین سازی دل به ضدحملات بسته بود، هرچند شاگردان گلمحمدی موقعیت مناسب برای گلزنی داشتند اما این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
 
 
در نیمه دوم تیم پرسپولیس فشار حملات را افزایش داد و چند فرصت خوب گلزنی را با حرکات ترکیبی خلق کرد، اما مدافعان ماشین سازی و دروازبان این تیم مانع از گلزنی میهمان شدند. در لحظات پایانی بود که "علیپور" توسط مدافع ماشین سازی د محوطه جریمه سرنگون شد و داور اعلام پنالتی کرد، "مهدی ترابی" ستاره تاثیرگذار پرسپولیس این توپ را تبدیل به گل کرد تا بار دیگر 3 امتیاز را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد. پرسپولیس با این نتیجه 56 امتیازی شد تا یک گام دیگر به چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر نزدیک شود. 
 
ذوب آهن شاهین را درهم کوبید
در دیگر دیدار شب گذشته تیم ذوب آهن میزبان خود شاهین بوشهر را با نتیجه پرگل شکست داد، در این دیدار برای ذوب آهن "احسان پهلوان" ، "ایوان مارکوویچ" 2 گل، "محمد نژادمهدی" و "دانیال اسماعیلی فر" گلزنی کردند. برای تیم میزبان هم "حسن نجفی" گل زد تا این بازی با نتیجه 5 بر یک به سود ذوب آهن به پایان برسد. در لحظات پایانی این دیدار "موسی زاده" از شاهین و "منظمی" از ذوب آهن با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شدند. 
 
ذوب آهن با این پیروزی 25 امتیازی شده و تا رده دهم جدول صعود کرد، اما شاهین تنها با 17 امتیاز در قعر جدول قرار گرفت تا کاندیدای نخست سقوط به دسته پائین تر باشد. ادامه رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر امشب پیگیری خواهد شد که در حساس ترین دیدار تیم استقلال میزبان تراکتور خواهد بود. 
 

امتیاز 4/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه