جمعه، 18 آذر، 1401 | Friday 9th of December 2022
۲۰:۲۰
اجتماعی - کد خبر : 3612
دوشنبه، ۰۸ ارديبهشت، ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

پرداخت مطالبات بهمن ۹۸ مراکز درمانی

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت مطالبات بهمن ۹۸ مراکز درمانی خبر داد و گفت: تفاهم نامه اولیه برای همسان‌سازی انجام شده است.

پرداخت مطالبات بهمن ۹۸ مراکز درمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، مصطفی سالاری در جلسه پیاده سازی ساختار جدید ادارات کل و مدیریت‌های درمان سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیران کل و درمان استان‌ها برگزار شد، افزود: در بحث خدمت رسانی به بیماران کرونا، مراکز درمانی این سازمان تلاش قابل توجهی داشتند و ادارات کل بیمه‌ای استان‌ها نیز در این ایام عملکرد مناسبی داشته‌اند و قدردان زحمات همه همکاران هستیم.

وی افزود: تعدادی از همکاران این سازمان در مسیر خدمت رسانی شهید شدند و در مجموع همه دست‌اندرکاران در سازمان تأمین اجتماعی در موضوع کرونا تلاش کردند تا کارنامه موفقی از خود به جای بگذارند.

سالاری با اشاره به اقدامات مهم سازمان تأمین اجتماعی در سال جاری اظهار کرد: برخی از فعالیت‌ها از سال گذشته آغاز شده است، برگزاری آزمون مدیران آینده از جمله این اقدامات بود که به منظور شایسته گزینی در این سازمان در سال ۹۸ انجام شد.

سالاری افزود: در حال حاضر در انتصاب مدیران سه معیار نتیجه آزمون، کانون‌های ارزیابی و سوابق و تجارب همکاران توأمان مورد توجه قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به ایجاد اداره کل ارتباطات و نظارت مردمی در این سازمان گفت: مقدمات تشکیل آن انجام شده است و هدف از ایجاد آن پاسخگویی مناسب و در اسرع وقت به مخاطبان با استفاده از روش‌های گوناگون است.

سالاری در ادامه به موضوع پرداخت مطالبات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یکی از فعالیت‌های مهم سال گذشته سازمان تأمین اجتماعی پرداخت و اظهار کرد: مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی تا قبل از بهمن را در اسفند سال ۹۸ پرداخت کردیم و امروز هم به صورت علی‌الحساب مطالبات بهمن ماه سال گذشته مراکز درمانی دانشگاهی پرداخت شد و تلاش می‌کنیم این پرداخت‌ها به صورت مستمر انجام شود تا ضمن تأمین منابع خدمات این مراکز، اعتبار دفترچه‌های درمانی ارتقا یابد.

وی ادامه داد: مطالبات مراکز طرف قرارداد غیردانشگاهی نیز تا شهریور سال گذشته پرداخت شده است و تلاش می‌کنیم پرداخت‌هایمان را در این بخش به روز کنیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به بودجه کل کشور و موضوع تأمین اجتماعی در آن افزود: نیازهای تأمین اجتماعی در این بودجه به خوبی دیده شد و هیچ محدودیتی برای این سازمان ایجاد نشده است.

سالاری با قدردانی از تلاش‌های مجلس و دولت در این زمینه، پیگیری وصول مطالبات از دولت را از اقدامات قابل توجه در سال گذشته عنوان کرد و گفت: امسال نیز موفق شده‌ایم ۵,۲۰۰ میلیارد تومان از دولت بابت بدهی‌اش دریافت کنیم.

سالاری در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و رسیدگی به درخواست‌های مستمری بگیران برای ما بسیار مهم است و پیگیری اجرای این مساله را وظیفه خود می‌دانیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه تفاهم نامه اولیه با سازمان برنامه و بودجه داشتیم و برای تحقق آن تلاش می‌کنیم زیرا این موضوع مدنظر دولت هم است.

وی ایجاد سطح بندی مراکز درمانی و بودجه عملکردی از دیگر فعالیت‌های شاخص سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد و اصلاح فرآیندها و توسعه خدمات غیرحضوری را نیز از اقدامات مهم این سازمان در سال جاری برشمرد.

همچنین، در این جلسه تعدادی از معاونین سازمان و مدیران کل و درمان‌های تأمین اجتماعی سراسر کشور به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز جمعه، 18 آذر، 1401
چین؛ مثال نقض شکست اقتصادها با توسعه نامتوازن؛ دنگیسم، سیاستی که شاید در آینده دیگر جواب ندهد
تحلیلگر ایران زمین
چین؛ مثال نقض شکست اقتصادها با توسعه نامتوازن؛ دنگیسم، سیاستی که شاید در آینده دیگر جواب ندهد

با هدایت دنگ شیائوپینگ اقتصاد چین در دهه ۸۰ و ۹۰ دچار تحول شد. در دوره ریاست جمهوری جیانگ زمین سرکوب سیاسی و رشد اقتصادی پیگیری شد و همین سیاست در دوره ریاست جمهوری هو جینتائو و شی جین پینگ به اوج خود رسید.

رویای زمستان سخت اروپا بر باد رفت؛ از زیرکی ترکیه تا دست خالی ایران
تحلیلگر ایران زمین
رویای زمستان سخت اروپا بر باد رفت؛ از زیرکی ترکیه تا دست خالی ایران

پوتین امیدوار بود با آغاز زمستان و احتیاج اروپا به گاز روسیه، بتواند اوکراین و متحدان غربی اش را در تنگنا قرار دهد و شرایط را به نفع خود تمام کند اما انتشار خبر پر شدن مخازن گازی اروپا آب سردی بر پیکر او ریخت.