پدر قهرمان کشتی المپیک به کرونا مبتلا شد؛ خطر ابتلای نابغه کشتی وجود دارد

با توجه به شدت سرایت این ویروس طبیعی است که یزدانی و سایر اعضای خانواده او در قرنطینه باشند و تست های ابتلا به بیماری هم از آنها گرفته شود
پدر قهرمان کشتی المپیک به کرونا مبتلا شد؛ خطر ابتلای نابغه کشتی وجود دارد

درحالی که شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور باعث توقف تمرینات تیم های ملی کشتی شده اما خطر ابتلا به کرونا برای کشتی گیران خانه نشین هم وجود دارد. نابغه کشتی ایران و جهان که درحال حاضر در خانه پدری خود حضور دارد از این قاعده مستثنا نیست، حسن یزدانی با تعطیلی تمرینات تیم ملی کشتی آزاد و با پشت سر گذاشتن جراحی برای استراحت در خانه پدری مستقر شده است.

اما متاسفانه شنیده شده که پدر وی به ویروس کرونا مبتلا شده و هم اکنون در بیمارستان بستری می باشد، البته خبرها حاکی از آن است که وضعیت پدر حسن یزدانی رو به بهبود است و به زودی مرخص خواهد شد.

با این وجود خطر ابتلای یزدانی و خانواده او که با پدرش در ارتباط بوده اند به شدت بالا رفته، هنوز خبری مبنی بر قرنطینه یا انجام آزمایش حسن یزدانی منتشر نشده است.

با توجه به شدت سرایت این ویروس طبیعی است که یزدانی و سایر اعضای خانواده او در قرنطینه باشند و تست های ابتلا به بیماری هم از آنها گرفته شود، از سوی دیگر حضور یزدانی در شهر های شمالی کشور که دار بحران شیوع کرونا هستند خطر ابتلا را دوچندان می کند. به نظر می رسد فدراسیون کشتی باید هرچه سریع تر برای جلوگیری از این خطر تدابیری را اتخاذ کند. امروز شایعاتی مبنی بر ابتلای چند تن اعضای فدراسیون کشتی به کرونا منتشر شد که این خبر توسط مسئولان تائید نشد.

 

امتیاز 4.27/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه