گزیده اخبار :

پخش آنلاین فیم تئاترهای برتر دنیا از امشب با زیرنویس فارسی

سعید نوروزی مدیر مسئول تلویزیون اینترنتی «نمایش نت» از پخش فیلم تئاترها روز دنیا با زیرنویس فارسی از امشب ۸ اردیبهشت ماه خبر داد.
پخش آنلاین فیم تئاترهای برتر دنیا از امشب با زیرنویس فارسی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین به نقل از مهر، سعید نوروزی مدیر مسئول سامانه «نمایش نت» درباره پخش فیلم تئاترهای روز دنیا در این تلویزیون اینترنتی گفت: در راستای دسترسی راحت‌تر علاقه مندان به دیدن فیلم‌تئاترهای روز دنیا حدود ۱۰۰ فیلم از تئاترهای مختلف را که پیش از این در فضای یوتیوب وجود داشت در اختیار گرفته و با زیرنویس فارسی به مخاطبان عرضه خواهیم کرد.

او ادامه داد: با این راه کار علاقه‌مندان با مصرف حجم اینترنت بسیار کمتر و بدون استفاده از فیلترشکن و با بهای ۵ هزار تومان می‌توانند این فیلم‌تئاترها را در نمایش نت تماشا کنند. برای دیدن این فیلم‌تئاترها تک فروشی هم خواهیم داشت و مخاطبان می توانند دسترسی سهل تری به این آثار داشته باشند.

نوروزی در پایان یادآور شد: این طرح از امشب ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ عملی می شود و هر فیلم‌تئاتر به صورت دائم در سامانه قابل مشاهده خواهد بود. اولین فیلم تئاتری که در دسترس قرار خواهد گرفت «جزیره گنج» به کارگردانی پلی فیندلی و محصول تئاتر ملی انگلستان است.

به گزارش ایران زمین، با شیوع کووید 19 و انجام طرح فاصله‌گذاری فیزیکی، بسیاری از نهادهای فرهنگی و هنری اقدام به ارائه خدمات رایگان یا با حداقل قیمت کردند تا به سهم خود به پویش در خانه بمانیم کمک کرده باشند. هچنین برخی از هنرمندان در سراسر دنیا اقدام به اجراهای آنلاین کردند. 

نمایش نت نیز اقدامی است در راستای حفظ سلامت شهروندان و کمک به پویش در خانه بمانیم.

امتیاز 3.96/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه