گزیده اخبار :

وکیل برانکو از اتمام مهلت پرسپولیس برای پرداخت بدهی موکلش خبر داد

: قاعدتا باید به صورت اتوماتیک تنبیهات بعدی فیفا اعمال شود، اما باید منتظر تصمیم نهایی این نهاد باشیم
وکیل برانکو از اتمام مهلت پرسپولیس برای پرداخت بدهی موکلش خبر داد

باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا طلب 784 هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کند، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته در میان هواداران معترض که مقابل باشگاه تجمع کرده بودند اعلام کرد 350 هزار یورو از این پول آماده است و سعی می کند بقیه مطالبات برانکو نیز در روزهای آینده فراهم شود و به حساب این مربی واریز کند. این در شرایطی است که مهلت دوباره باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبت برانکو امروز تمام می شود و فیفا احتمال دارد جرائم سنگینی را برای باشگاه پرسپولیس در نظر بگیرد. 
 
خبری از باشگاه پرسپولیس برای پرداخت نیست
دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ درباره جرائم احتمالی باشگاه پرسپولیس و آخرین وضعیت این پرونده اظهار داشت: هنوز خبری از باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات نیست. ضرب العجل قبلی فیفا هم برای این موضوع یک ماه پیش(11 سپتامبر) بود و بعد از آن باشگاه از ما فرصت 20 تا 30 روزه خواست که این فرصت هم امروز(یکشنبه 20 مهرماه) به پایان می رسد. 
 
 
احتمالا از پرسپولیس امتیاز کسر خواهد شد
وی در مورد جرائم احتمالی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: قاعدتا باید به صورت اتوماتیک تنبیهات بعدی فیفا اعمال شود، اما باید منتظر تصمیم نهایی این نهاد باشیم. وکیل برانکو درباره اینکه به نظرش تنبیه بعدی فیفا علیه باشگاه پرسپولیس چه خواهد بود گفت: احتمالا تصمیم فیفا کسر امتیاز خواهد بود، اما همانطور که گفتم باید منتظر تصمیم نهایی باشیم.
 

امتیاز 4.86/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه