چهارشنبه، 6 مرداد، 1400 | Wednesday 28th of July 2021
۱۷:۳۷
کرونا - کد خبر : 11124
چهارشنبه، ۳۰ تير، ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷

ولایتی بر درمان همه بیماران مراجعه کننده به بیمارستان دانشوری تاکید کرد

رییس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: بیماران باید چه در مراجعه اولیه و چه بیماران ارجاعی از بیمارستان های دیگر حتما تحت درمان قرار گیرند و هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه و یا هزینه از درمان محروم نشود.

ولایتی بر درمان همه بیماران مراجعه کننده به بیمارستان دانشوری تاکید کرد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، رییس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: بیماران باید چه در مراجعه اولیه و چه بیماران ارجاعی از بیمارستان های دیگر حتما تحت درمان قرار گیرند و هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه و یا هزینه از درمان محروم نشود.

 جلسه فوق‌العاده شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با موج پنجم و افزایش مراجعه بیماران به اورژانس کرونای این مرکز به ریاست علی اکبر ولایتی و معاونان و مسوولان بخش‌های مختلف بیمارستان برگزار شد.

راهکارهای ارائه خدمات بیشتر متناسب با شرایط جدید که به دلیل افزایش سه برابری مراجعه کنندگان طی هفته اخیر در پیک پنجم کرونا از حساسیت ویژه‌ای برخوردار شده در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.همچنین در این نشست  بررسی و  بسیج تمامی امکانات و تجهیزات مرکز جهت ارائه خدمات حداکثری درمانی به هموطنان در دستور کار قرار گرفت

ولایتی در این نشست بر حضور فعال همه اعضای کادر پزشکی و پرستاران برای پاسخگویی سریع و به موقع به بیماران و  خدمات دهی به بیماران تاکید کرد و بیان کرد: بیمارانی که برای نخستین بار مراجعه می‌کنند و آنهایی که ارجاعی از بیمارستان‌های دیگر هستند، حتما باید تحت درمان قرار گرفته و هیچ بیماری به دلیل نداشتن بیمه و یا هزینه از درمان محروم نشود.

 ولایتی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیمارستان مسیح دانشوری با جدیت در خط مقدم مبارزه با این ویروس حضور داشته و اقدام و تلاش کرد و در حال حاضر هم باید با  تمام توان و همراهی کادر درمانی بر این مهم تمرکز داشته باشد که حتی الامکان هیچ مراجعه‌کننده‌ای از هر نوع و از هر شدتی بدون دریافت خدمات درمانی بیمارستان را ترک نکند و دست اندرکاران اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری هر چه بیشتر مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند.

ولایتی با تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت در سراسر کشور و به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری که دلسوزانه و مجدانه، مقاومت، ایستادگی و مجاهدت کردند، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.

 

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار کرونا
پربیننده‌ترین اخبار کرونا
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز چهارشنبه، 6 مرداد، 1400
کودتای نقاب
علی ثبوت
کودتای نقاب

تیر ماه 1359 با مراجعه یک افسر خلبان به آیت الله خامنه ای و با فاصله چند ساعت بعد ، مراجعه یک عضو نیروی ویژه ارتش به حفاظت اطلاعات تیپ خود ، پرده از کودتایی در حال وقوع برای ضربه زدن به انقلاب ایران برداشته شد.