يكشنبه، 9 مهر، 1402 | Sunday 1st of October 2023
۱۳:۱۸
ورزشی - کد خبر : 1136
پنجشنبه، ۰۷ آذر، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

وزیر ورزش امنیت ایران را برای برگزاری رویدادهای بین المللی کافی دانست

با فدارسیون جهانی کشتی و کمیته بین المللی المپیک هم مذاکره کردیم تا در سرانجام یک سلسله مراتب شبانه روزی میزبانی را به ایران بازگردانیم.

وزیر ورزش امنیت ایران را برای برگزاری رویدادهای بین المللی کافی دانست


مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشورمان در نشست مشترک با روسای فدراسیون های ورزشی از انتظار خود برای برگزاری منظم رویدادهای بین المللی توسط فدراسیون ها خبر داد. سلطانی فر اعلام داشت که باید شور ونشاط بیشتری به جامعه تزریق شد تا جلوی تبلیغات سوء دشمنان این کشور گرفته شود.

 


وزیر ورزش و جوانان در این نشست عنوان کرد که : مردم در راهپیمایی های خود نشان دادند که مسیر آنها با اغتشاشگران جداست و به نظام و رهبرشان وفادار هستند، در این شرایط حساس باید مسابقات بین المللی مختلف را هرچه سریع تر برگزار کنیم تا شور و نشاط را به جامعه و مردم برگردانیم. کشور ما در آمادگی و امنیت کامل برای برگزاری چنین رویدادهایی قرار دارد و باید جلوی تبلیغات سوء دشمنان در مورد ناامنی کشور بایستیم، دیدیم که جام جهانی شمشیربازی در امنیت و نظم کامل در ایران برگزار شد و مشکلی بوجود نیامد.
سلطانی فر افزود : برخی کشور ها برای شرکت در جام جهانی کشتی فرنگی اما و اگر آوردند و همین موضوع کار را به فدراسیون جهانی کشید، اما خوشبختانه به محض اطلاع از این مسئله توسط دستگاه های مختلف از جمله وزارت امور خارجه به این موضوع ورود کردیم و این مسئله در حال برطرف شدن است. ما در ابتدا سفیران این کشورها را به وزارت امور خارجه احضار کردیم تا وضعیت امنیت ایران را به اطلاع کشورهای خود برسانند، خود من هم با سفیران ایران در روسیه و ژاپن تماس گرفتم و از آنها خواستم تا مراتب امنیت و آمادگی ایران را برای برگزاری جام جهانی به فدراسیون های آن دو کشور برسانند. با فدارسیون جهانی کشتی و کمیته بین المللی المپیک هم مذاکره کردیم تا در سرانجام یک سلسله مراتب شبانه روزی میزبانی را به ایران بازگردانیم.


مسعود سلطانی فر در بخشی از صحبت های خود به ادامه تحریم های غیر قانونی و ناعادلانه علیه ایران اشاره کرد و گفت: این تحریم ها در مقایسه با گذشته ابعاد  وسیع تری پیدا کرده و باید در هزینه های خود صرفه جویی را دستور کار قرار دهیم ، مردم ما از ورزشکاران و نمایندگان خود در عرصه جهانی توقع مدال و افتخار آفرینی دارند و وظیفه ماست که به آنها رسیدگی کنیم اما در هر صورت تنگنا هایی وجود دارد و باید صرفه جویی را در اولویت قرار دهیم.
 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز يكشنبه، 9 مهر، 1402
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!