گزیده اخبار :

واکنش احساسی بزیک به خبر تلخ خداداد؛ کرونا جان فوتبالیست نوجوان را گرفت!

متین قوسی عزیز که در اپیدمی کرونا از دست رفت و دیگر هیچ تصویری از او ثبت نخواهد شد
واکنش احساسی بزیک به خبر تلخ خداداد؛ کرونا جان فوتبالیست نوجوان را گرفت!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، روز گذشته خداداد عزیزی با انتشار متنی در صفحه استوری واتس‌اپ خود از درگذشت یکی از شرکت کنندگان مسابقه ستاره ساز خبر داد. این مسابقه استعدادیابی تلویزیونی که سال گذشته با حضور چهار نفر از پیشکسوتان فوتبال(فیروز کریمی، خداداد عزیزی، ادموند بزیک، مجتبی جباری) در شبکه سه پخش می شد به معرفی و انتخاب استعداد های برتر در بین نوجوانان می پرداخت.


متین قوسی نوجوان کرجی هم جزو نفرات شرکت کننده در این برنامه بود، خداداد عزیزی در صفحه استوری واتس‌اپ خود خبر فوت این فوتبالیست نوجوان را اعلام و نوشت:


"متین جان، پسر خوب و دوست داشتنی ستاره ساز، آسمانی شدنتو به پدر خوبت و خانواده محترمت تسلیت میگم خدایت قرین رحمت کند."


ادموند بزیک یکی دیگر از مربیان این برنامه با انتشار متنی احساسی در صفحه شخصی خود به این ضایعه تلخ واکنش نشان داد، بزیک در متن تسلیت و همدردی خود با خانواده متین نوشت:


"از زمان ثبت این تصاویر چیزی حدود یکسال گذشته است، حالا شاید وقت آن بود تا از موفقیت های اخیر متین قوسی را به اشتراک بگذاریم یا دست کم مثل رفتارهای رایج سال های اخیر، این ویدیو را به نشان گذشت یکسال از ثبت و نشر آن بازنشر کنیم. اما این تصاویر نه نشان از موفقیت متین است و نه یک رفتار رایج و اینستاگرامی، این تصاویر مجموعه ای از یادگاری های ماست از متین قوسی عزیز که در اپیدمی کرونا از دست رفت و دیگر هیچ تصویری از او ثبت نخواهد شد. متین قوسی از میان ما رفت و حالا یک ستاره بی فروغ شد، تیم بزرگ ستاره ساز از دست دادن این جوان رعنای فوتبال ایران را به خانواده محترم قوسی و جامعه فوتبال ایران تسلیت می گوید."

 

امتیاز 3.43/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه