پنجشنبه، 3 تير، 1400 | Thursday 24th of June 2021
۱۹:۰۶
چهارشنبه، ۱۹ خرداد، ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶

واعظی : کار کاندیداها شعار دادن شده است

در مناظره ها انقدر راحت حرف می زنند، سیاه نمایی و دولت را تخریب می کنند و روش پوپولیستی در پیش گرفتند

واعظی : کار کاندیداها شعار دادن شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، رئیس دفتر ریاست جمهوری پس از جلسه امروز (19 خرداد) هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شکایت مجلس از دولت هیچ مبنایی ندارد، گفت: اول باید مجلس با دولت در این زمینه صحبت می کرد، دولت هیچ موضعی در مورد سند 2030 ندارد ، نه مصوبه ای دارد و نه اقدامی کرده است.

این مجلس موضوعات مختلف پیدا کرده که یکی پس از دیگری پرونده قضائی درست می کند، دولت یازدهم و دوازدهم آنچه براساس صحبت رهبری بوده، همه دقت ها را انجام داده تا اهداف مورد نظر محقق شود.

محمود واعظی بیان کرد: با توجه به وضعیت رقابت های انتخاباتی آمریکا در بازگشت به برجام پیش بینی کردیم حتما تحریم برداشته می شود، حتی با روی کار آمدن دورباره ترامپ، با توجه به مقاومت مردم و دستاوردی که از تحریم نداشتند چاره ای جز برداشتن تحریم ها نبود. آنچه مربوط به بخش اقتصادی در نشست وین است، پیشرفت ها خیلی خوب بود اما هنوز محدودیت در فروش نفت و تحریم وجود دارد.

وی ضمن اشاره به مناظرات انتخاباتی گفت: در مناظره ای که مردم منتظر دیدن توانایی ها و برنامه های کاندیداها هستند، کارشان این شد که جای بقیه شعار می دهند یا آرمان های خود را مطرح می کنند. آقای روحانی که یک دهم آنها وعده و شعار نداد می گویند بدهکار است، پس اینها خودشان 4 سال بعد چگونه می خواهند جواب بدهند، تمام فکرشان انگار 28 خرداد و کسب رای است.

در مناظره ها انقدر راحت حرف می زنند، سیاه نمایی و دولت را تخریب می کنند و روش پوپولیستی در پیش گرفتند که این روش باید برچیده شود. شعار "ما می توانیم" تان چگونه است. هیچ کجای دنیا دولتی نیست که تلاش نکند، گاهی موانعی برای اجرا وجود دارد.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار دولت
پربیننده‌ترین اخبار دولت
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...