همکاری اورژانس با تاکسی های اینترنتی در صورت فراهم شدن زیرساخت ها

با توجه به اینکه این افراد در سطح شهر تردد می کنند و یک تعداد مسافر دارند که هرکدام از این افراد می توانند دچار مشکل شوند، رانندگان همچنین به خاطر نوع شغل خود در مسیر های شهری تردد می کنند و گاهی با حوادث رو به رو می شوند
همکاری اورژانس با تاکسی های اینترنتی در صورت فراهم شدن زیرساخت ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به احتمال همکاری اورژانس با تاکسی های اینترنتی از بررسی زیرساخت های لازم با تاکسی های اینترنتی خبر داد.

برقراری ارتباط با مردم یکی از اهداف این همکاری است


مجتبی خالدی در مورد همکاری اورژانس با تاکسی های اینترنتی اظهار داشت: این همکاری چند برنامه را در بر می گیرد، یکی از این برنامه ها درباره این بود که مردم بتوانند از طریق اپلیکیشن تاکسی های اینترنتی نیز با اورژانس در ارتباط قرار گیرند که این همچنان قطعی نشده است، چرا که باید حتما زیرساخت های آن بررسی شود.

خالدی در ادامه گفت: یکی از اقدامات دیگری که در نظر داریم این است که رانندگان تاکسی های اینترنتی بتوانند به عنوان رابط سازمان اورژانس کشور درخواست آمبولانس کنند و در کمترین زمان ممکن ما آمبولانس را بدون هیچ سوال و جوابی به محل اعزام کنیم.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود:

با توجه به اینکه این افراد در سطح شهر تردد می کنند و یک تعداد مسافر دارند که هرکدام از این افراد می توانند دچار مشکل شوند، رانندگان همچنین به خاطر نوع شغل خود در مسیر های شهری تردد می کنند و گاهی با حوادث رو به رو می شوند. در این صورت اگر گاهی لازم داشته باشند، با بهره گیری از آموزش ها می توانند اقدامات اولیه و لازم را تا زمان رسیدن نیروها به محل آغاز کنند.

وی در پایان عنوان کرد: این طرح با تاکسی های اینترنتی آغاز شده است اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده که طرح به شکلی انجام شود اما این آمادگی را داریم که به آن ها فوریت های پزشکی را آموزش دهیم. اگر انجمن هایی در این زمینه وجود دارد می توانند با اورژانس هماهنگی داشته باشند.  

 

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه