يكشنبه، 10 مرداد، 1400 | Sunday 1st of August 2021
۰۲:۲۴
دفاعی نظامی - کد خبر : 10978
پنجشنبه، ۲۴ تير، ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۴

همکاری ارتش با سازمان سنجش آموزش کشور

میزبانی دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا در برگزاری آزمون استخدامی بانک تجارت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی.

همکاری ارتش با سازمان سنجش آموزش کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، آزمون استخدامی بانک تجارت  که در تاریخ 20 فروردین 1400 به دلیل شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها لغو  شده بود، صبح امروز (24 تیر) در 47 حوزه آزمونی تهران و استانهای مختلف کشور برگزار شد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، که در راستای کاهش همه گیری بیماری کووید ۱۹، با سازمان ها و نهاد های کشوری همکاری های قابل توجهی داشته است، این بار آمادگی خود را برای همکاری با سازمان سنجش آموزش کشور در جهت برگزاری آزمونی ایمن تر اعلام کرد.

در این راستا به دستور ستاد فرماندهی ارتش، دافوس آجا میزبانی داوطلبان آزمون استخدامی بانک تجارت را بر عهده گرفت و به عنوان یکی از حوزه های اصلی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از جمله رعایت فاصله اجتماعی ۱/۸ متری میزهای آزمون و در اختیار قراردادن سالن های استاندارد به سازمان سنجش، تمام مساعی خود را برای برگزاری آزمونی سالم و ایمن تر به کار بست. 

در حین برگزاری آزمون نیز تعدادی از مسئولان سازمان سنجش و بانک تجارت در محل آزمون حضور یافته و شرایط برگزاری آزمون و نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی کادر دانشگاه را، مورد تحسین قرار دادند.

همچنین برای آسودگی خاطر داوطلبان محترم، پارکینگ هایی اختصاصی، به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان آزمون و همراهانشان قرار گرفت.

گفتنی است پس از پایان آزمون، مسئولین دانشگاه ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بانک تجارت، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی شرایطی را محیا نمودند که داوطلبان وهمراهانشان در صورت تمایل، از موزه دانشگاه بازدید نمایند.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار دفاعی نظامی
پربیننده‌ترین اخبار دفاعی نظامی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز يكشنبه، 10 مرداد، 1400
چالش توسعه متوازن و بروز بحران در خوزستان؛ برسد به دست رییس جمهور منتخب!
شهریار نبوی
چالش توسعه متوازن و بروز بحران در خوزستان؛ برسد به دست رییس جمهور منتخب!

در شرایط فعلی و در آستانه استقرار دولت سیزدهم، رییس جمهور منتخب چالش سختی در مساله آب و کشاورزی فراروی خود می بیند. بحران در خوزستان زنگ خطری است که اگر از آن غفلت شود، استان های دیگر کشور نیز به زودی درگیر خواهند شد. مع الاسف، آنچه در هیاهوهای سیاسی مغفول مانده، نقش محوری وزارت جهاد کشاورزی و اهمیت بسیار زیاد آن و چالش اتخاذ سیاستهای منسجم در بخش کشاورزی است.