گزیده اخبار :

هدیه نقدی بنیاد مستضعفان به 170هزار یتیم کشور

رئیس بنیاد مستضعفان : بیش از ۸۶ میلیارد تومان هدیه نقدی به ایتام کشور پرداخت شد
هدیه نقدی بنیاد مستضعفان به 170هزار یتیم کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد به ۱۷۰ هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سراسر کشور هدیه ۵۰۰ هزار تومانی اهدا کرد.آقای پرویز فتاح اظهار داشت :درحاشیه بازدید از خانه نوباوگان مظفری افزود: بیش از ۸۶ میلیارد تومان هدیه نقدی به ایتام کشور پرداخت شد.

وی بیان کرد: از سال‌های گذشته در کمیته امداد سنت حسنه‌ای پایه گذاری شد که به نیت مولا علی (ع) که در یتیم نوازی شهره بودند به همه ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بچه‌های بدون سرپرست تحت پوشش بهزیستی کمک کنیم.

آقای فتاح اضافه کرد: امروز در روز بیست و یکم رمضان و مصادف با سالروز شهادت حضرت علی (ع) در تهران از یک مرکز نگهداری کودکان یتیم بازدید کردیم که این مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور است، اما به دست بخش خصوصی اداره می‌شود.

وی در ادامه گفت: از چنین مراکزی که به دست اشخاص اداره می‌شود باید حمایت کرد و امیدواریم این کار‌های خیر باعث دفع بلا از کشور شود.

اقای فتاح افزود: بنیاد مستضعفان با تمام توان و دارایی‌ها و اموال خود به مردم کمک خواهد کرد و امسال در ماه مبارک رمضان یک و نیم میلیون افطاری ساده و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده که با توجه به آمار سال گذشته تعداد این بسته‌ها به ۵ میلیون بسته معیشتی تاکنون رسیده است.

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه