سه شنبه، 1 تير، 1400 | Tuesday 22nd of June 2021
۰۵:۳۵
چهارشنبه، ۱۹ خرداد، ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۵

هدف وزارت کشور برگزاری انتخاباتی امن و سالم است

فعلا نگرانی جدی از لحاظ مباحث امنیتی در انتخابات پیش بینی نمی شود و انتظار می رود انتخاباتی امن پیش روی داشته باشیم.

هدف وزارت کشور برگزاری انتخاباتی امن و سالم است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تشریج جلسه این کمیسیون با حضور وزیر کشور در مورد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

ابوالفضل عمویی با بیان اینکه هدف وزارت کشور برگزار انتخاباتی امن و سالم و قانونی است، اظهار داشت: وزیر کشور ضمن ارائه گزارشی از پیگیری موضوع امنیت انتخابات تاکید کرد که هدف وزارت کشور برگزاری انتخاباتی امن ، سالم و قانونی است و در همین چارچوب موضوعات و مباحث امنیتی در سه مقطع پیش رو مورد بررسی و پیش بینی در ستاد انتخابات کشور قرار گرفته است.

مقطع اول تا روز 28 خرداد و روز انتخابات، مقطع دوم از 28 خرداد تا نیمه مرداد ماه و در مراحل گذار دولت و بعد از آن دروان استقرار دولت بعدی از نیمه مرداد تا نیمه شهریور است.

وی افزود: رحمانی فضلی تاکید کرد که وزارت کشور با مبنا قرار دادن موضوع مشارکت حداکثری تلاش می کند فضا را برای برگزاری انتخاباتی امن و سالم آماده کند. در همین چارچوب از دی ماه سال گذشته جلساتی با سه مبنای پیشگیری ، پیش بینی و مدیریت موضوعات امنیتی، مسائل انتخابات و تامین امنیت انتخابات تشکیل شده است.

براساس گزارش ارائه شده در این جلسه، فعلا نگرانی جدی از لحاظ مباحث امنیتی در انتخابات پیش بینی نمی شود و انتظار می رود انتخاباتی امن پیش روی داشته باشیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: معاون امنیتی وزیر کشور گزارشی هم از اقدامات صورت گرفته در این موضوع ارائه داد، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هم با تشکر از اقدامات صورت گرفته در ستاد انتخابات بر ضرورت برگزاری انتخاباتی با نشاط و با مشارکت حداکثری تاکید داشته و خواستار تصویب سازوکار هایی برای پیش بینی مسائل امنیتی در انتخابات شدند.  

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار مجلس
پربیننده‌ترین اخبار مجلس
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...