نیمه نهایی جام حذفی صربستان با حضور 25 هزار هوادار برگزار شد!

در صربستان 12 هزار و 31 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد 251 تن جان خود را از دست دادند
نیمه نهایی جام حذفی صربستان با حضور 25 هزار هوادار برگزار شد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، درحالی که تمامی رقابت های فوتبال در لیگ های معتبر سراسر جهان بدو حضور تماشاگران برگزار خواهد شد اما در صربستان شرایط جور دیگری رقم خورد. لیگ فوتبال صربستان که از تاریخ 9 خرداد و بدون حضور تماشاگران ازسرگرفته شده بود، شب گذشته و در دیدار نیمه نهایی جام جذفی این کشور بین دو تیم همشهری پارتیزان بلگراد و ستاره سرخ این شهر با حضور بدون محدودیت هواداران برگزار شد. 
 
حضور 25 هزار نفر در استادیوم بدون رعایت فاصله
در رقابت شب گذشته تیم پارتیزان بلگراد موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد رقیب دیرینه خود عبور کرده و راهی مسابقه فینال شود. در این دیدار هواداران دو تیم اجازه حضور در ورزشگاه را داشتند و نزدیک به 25 هزار نفر مشابه شرایط عادی و بدون کرونا در استادیوم حاضر شدند. تیم پاتیزان که موفق شد به دیدار نهایی جام حذفی صعود کند باید در تاریخ 4 تیرماه به مصاف تیم وویوودینا برود، پارتیزان در صورت برتری در فینال به پنجمین قهرمانی متوالی خود در این رقابت ها دست خواهد یافت.
 
 
برگزاری رقابت های فوتبال در صربستان درحالی با حضور تماشاگران به روال عادی برگشته که دیگر لیگ های معتبر اروپایی با قوانین سختگیرانه و رعایت پروتکل های بهداشتی درپی شروع مجدد هستند. برخی از لیگ ها هم مانند لوشامپیونا فرانسه و ژوپیلرلیگ بلژیک به دلیل همه گیری ویروس کرونا لیگ های خود را مختومه اعلام کردند و تیم های قهرمان و سقوط کننده مشخص شدند. 
 
در صربستان 12 هزار و 31 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد 251 تن جان خود را از دست دادند. 
 

امتیاز 3.63/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه