گزیده اخبار :

نوبت فیلم سازی کودکان

فراخوان جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی با تلفن همراه با موضوع «بازی های خانگی و بومی شهرهای ایران» ویژه کودکان و نوجوانان توسط فرهنگسرای گلستان منتشر شد.
نوبت فیلم سازی کودکان

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، فراخوان جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی با تلفن همراه با موضوع «بازی های خانگی و بومی شهرهای ایران» ویژه کودکان و نوجوانان توسط فرهنگسرای گلستان منتشر شد.

 با اعلام این فراخوان شهروندان می توانند با ارایه فیلم های کوتاهی که توسط تلفن همراه و با محوریت بازی های خلاقانه خانگی و بومی شهرخود تهیه می‌شود در «جشنواره بزرگ فیلم کوتاه بازی خانگی و بومی شهرهای ایران»  شرکت کنند. لازم به ذکر است این فیلم‌ها حداکثر باید بین 3 تا 5 دقیقه تهیه شوند و با رعایت شئون اسلامی، معرفی نام و شیوه  بازی‌ها در خانه در بین اعضای خانواده یا بازی کودکان و نوجوانان در محیط خانه اعلام شود.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره «فیلم های کوتاه بازی خانگی و بومی شهرهای ایران» تا ۳۱ فروردین آثار خود را به نشانی پست الکترونیک  golestan.farhangsara۸@gmail.com ارسال کنند.

به ۱۰ فیلم کوتاه برتر پس از داوری محتوای بازی ها و نکات مطر ح شده توسط داوران منتخب جوایز ارزنده‌ای اهدا می شود.

همچنین مسابقه «با هم در کنار هم عکاسی کنیم» با هدف بهره‌مندی از هنر عکاسی در ایجاد نشاط و سرگرمی و انتقال پیام فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان به همت فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.

شهروندان برای شرکت در مسابقه «باهم در کنارهم عکاسی کنیم» تا ۳۱ فروردین مهلت دارند حداکثر سه عکس با تلفن همراه خود با موضوع آشپزی، پاکیزگی خانه، بهداشت فردی، راه‌های کاهش زباله در خانه و باغبانی با رعایت شئونات اسلامی ارسال کنند.

به ۱۰ نفر برگزیده مسابقه پس از داوری عکس ها توسط داوران منتخب جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

 

امتیاز 3.45/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه