نقل و انتقالات احتمالی استقلال در فصل آینده

فرهاد مجیدی اولین خواسته اش از مدیران جدید را پرداخت حقوق معوق بازیکنان اعلام کرده
نقل و انتقالات احتمالی استقلال در فصل آینده


هنوز بر سر ادامه یا لغو لیگ نوزدهم اختلاف نظرهایی وجود دارد و تکلیف این لیگ مشخص نیست، از سوی دیگر اگر لیگ ادامه پیدا کند و یا لغو شود هیچ راهکاری برای تعیین تیم قهرمان، سهمیه ها و تیم های سقوط کنند مشخص نشده است. درمورد دستمزد بازیکنان و نقل و انتقالات هم تاکنون هیچ چاره ای اندیشیده نشده و این درحالی است که بحران مالی ناشی از تحریم ها و از طرفی بحران کرونا شایعات محدودیت و ممنوعیت استفاده از بازیکنان خارجی را در لیگ بیستم مطرح کرده است. این شرایط همه تیم ها از جمله استقلال را در بلاتکلیفی قرار داده، به علاوه اینکه تغییرات مدیریتی در استقلال این بلاتکلیفی را دوچندان کرده است.


درکنار چنین مشکلاتی شایعاتی مبنی بر جدایی فرهاد مجیدی یا برکناری وی در پایان فصل به گوش می رسد، مجیدی این شایعات را تایید یا تکذیب نکرده و فقط با پست های چند پهلو در فضای مجازی واکنش نشان داده است. با این وجود احتمال تغییرات در کادر فنی استقلال وجود خواهد داشت، از گزینه هایی که مطرح می شود هم می توان به مهدی پاشازاده، علیرضا منصوریان، امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی اشاره کرد. هرچند شرایط به گونه ای است که پرداختن به نقل و انتقالات کمی به دور از منطق است اما شنیده می شود که فرهاد مجیدی لیست ورودی و خروجی های تیم برای فصل آینده را به مدیریت استقلال داده است. البته این موضوع کمی دور از ذهن به نظر می رسد چراکه فرهاد مجیدی اولین خواسته اش از مدیران جدید را پرداخت حقوق معوق بازیکنان اعلام کرده و سعادتمند هم قول پرداخت مطالبات تا پایان این هفته را داده است.


از سوی دیگر اختلاف علنی مجیدی با سعادتمند این شایعه را که او لیست بازیکنان مدنظر را به باشگاه داده آن هم در شرایطی که هنوز تکلیف لیگ مشخص نیت را رد می کند. ولی به هر حال دانستن لیست خروجی های استقلال کار دشواری نمی باشد، مرتضی تبریزی، هرویه میلیچ، علی دشتی ، رضا آذری و بودوروف از جمله بازیکنانی هستند که خواهان جدایی از استقلال بوده و به احتمال زیاد فصل آینده در این تیم نخواهند بود. از طرفی لیست ورودی های احتمالی استقلال هم تقریبا مشخص است، باتوجه به شایعاتی که در نقل و انتقالات نیم فصل وجود داشت می توان از آرمین سهرابیان، سعید واسعی، مهدی ترکمان، الهیار صیادمنش، آیاندا پاتوسی، آرمان رمضانی، مهدی رحتمی،عقیل کعبی و دانیال اسماعیلی فر به عنوان ورودی های استقلال در فصل آینده نام برد.

 

امتیاز 3.52/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه