سه شنبه، 1 تير، 1400 | Tuesday 22nd of June 2021
۲۰:۲۷
جمعه، ۸ فروردين، ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷

نخستین مبتلا در تیم برایتون شناسایی شد؛ زنگ خطر برای علیرضا جهانبخش

رایتون امروز از طریق ویدئو کنفرانس نشست مطبوعاتی برگزار کرد که گراهام پاتر مربی این تیم هم در کنار مدیر اجرایی حضور داشت

نخستین مبتلا در تیم برایتون شناسایی شد؛ زنگ خطر برای علیرضا جهانبخش


با شیوع کرونا لیگ جزیره هم مانند اکثر لیگ های فوتبال جهان به حالت تعلیق درآمد، تیم ها تمرینات خود را لغو کرده اند و بازیکنان در خانه مشغول بدنسازی هستند. تیم برایتون که علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد از جمله تیم های حاضر در لیگ جزیره می باشد، برایتون هم مانند بسیاری دیگر از باشگاه های جهان از برخی بازیکنان خود تست کرونا گرفته است. ظاهرا از سه بازیکنی که در این تیم علائم مشکوک به کرونا داشتند تست گرفته شده که نتیجه آزمایش یکی از آنها مثبت بوده است. پل باربر ، مدیر اجرایی برایتون بدون اینکه نامی از این بازیکن ببرد گفت:


ما به طور معمول از بازیکنان آزمایش نمی گیریم و فقط زمانی این کار را می کنیم که علائم بروز کند، از سه بازیکن خود آزمایش گرفتیم که نتیجه یکی مثبت شد. این سه بازیکن روز پنجشنبه مورد آزمایش قرار گرفتند، از این بابت متاسف هستیم اما حال وی خوب است و درحال حاضر تحت مراقبت های ضروری قرار دارد.


برایتون امروز از طریق ویدئو کنفرانس نشست مطبوعاتی برگزار کرد که "گراهام پاتر" مربی این تیم هم در کنار مدیر اجرایی حضور داشت، پاتر با شاگردانش همواره در ارتباط است. او در این نشست اظهار داشت که همسرش چند روز قبل علائم آنفولانزا داشته اما در حال حاضر رو به بهبود است. تیم برایتون تا قبل از شیوع گسترده کرونا در انگلستان نتایج نسبتا خوبی را کسب می کرد، علیرضا جهانبخش که به تازگی در فرمی ایده آل قرار گرفته بود نقش مهمی در کسب نتایج خوب اخیر تیمش داشت. این تیم در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ جزیرع قرار دارد و تنها 2 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...