گزیده اخبار :

ملی پوش فرانسوی یوونتوس: فکر نمی کردم ویروس کرونا انقدر خطرناک باشد

باید درک کنیم که همه ما و خانوادهای ما ممکن است به کرونا مبتلا شویم، پس مهم است که آن را مدنظر داشته باشیم و به توصیه های پزشکان عمل کنیم.
ملی پوش فرانسوی یوونتوس: فکر نمی کردم ویروس کرونا انقدر خطرناک باشد


شیوع کرونا در ایتالیا به شدت درحال افزایش است و این کشور به طور کامل در قرنطینه است، حتی ورزشکاران و فوتبالیست ها هم از گزند این ویروس در امان نبودند و بسیاری از فوتبالیست های مطرح در سری آ به آن مبنلا شدند. بلیز متیودی ملی پوش فرانسوی باشگاه یوونتوس از جمله بازیکنانی می باشد که به تازگی مبتلا شده است، او دومین بازیکن بعد از دانیله روگانی در باشگاه یوونتوس می باشد که درگیر کرونا می شود.

شمار فوتبالیست های مبتلا به ویروس کرونا در سری آ به 12 تن رسیده است، تیم های فیورنتینا و سامپدوریا بیشترین تعداد مبتلایان را دارند.


متیودی درحالی به کرونا مبتلا شد که از 7 روز قبل خود و خانواده او به دلیل ابتلای هم تیمی اش در قرنطینه به سر می بردند، او یک روز قبل از اعلام تست مبتلا بودنش ، در کلیپی اظهار داشت که از میزان خطرناک بودن کرونا اطلاعی نداشته است. متیودی در پیام ویدئویی خود می گوید: ابتدا واقعا از میزان خطرناک بودن بیماری درکی نداشتم، نمی دانستم که ویروس چقدر خطرناک است و چقدر سریع می تواند در ایتالیا گسترش پیدا کند.

تنها در عرض چند روز هزاران نفر در ایتالیا مبتلا شدند، باید درک کنیم که همه ما و خانوادهای ما ممکن است به کرونا مبتلا شویم، پس مهم است که آن را مدنظر داشته باشیم و به توصیه های پزشکان عمل کنیم.


تعداد مبتلایان درگیر کرونا در ایتالیا به 26 هزار و 62 نفر رسیده که از این تعداد 2 هزار و 503 نفر جان خود را از دست داده اند، روز گذشته 345 نفر قربانی کرونا شدند که این میزان حتی در چین به عنوان کانون شیوع کرونا بی سابقه بوده است. متاسفانه 2 هزار و 60 نفر دیگر هم در وضعیت وخیم قرار دارند، تعدا بهبود یافتگان در ایتالیا بیش از 5 هزار نفر گزارش شده است.

 

امتیاز 3.59/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه