معرفی پرفروش‌ترین گوشی های اندرویدی جهان

محصولات سامسونگ و شیائومی توانسته اند به بهترین آمار دست پیدا کنند
معرفی پرفروش‌ترین گوشی های اندرویدی جهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، یکی از موسساتی که به صورت منظم اطلاعات فروش محصولات را در اختیار رسانه ها قرار می دهد، Strategu Analytic است. در سری جدید اطلاعات منتشر شده در حوزه فروش گوشی های هوشمند اندرویدی طی سه ماهه اول سال 2020 مشخص شده که محصولات سامسونگ و شیائومی توانسته اند به بهترین آمار دست پیدا کنند. 
 
سامسونگ پرچمدار فروش گوشی های اندوریدی
طی آمار منتشر شده توسط این موسسه عنوان نخستین گوشی اندرویدی پرفروش در بازار های جهانی در نخستین فصل سال 2020 به گوشی میان رده گلکسی A51 سامسونگ رسیده است. رتبه دوم این رده بندی به محصولی تعلق پیدا کرده که احتمالا بتوان آن را حدس زد، گوشی شیائومی ردمی 8 توانسته با اختصاص 1.9 درصد از بازارهای جهانی رتبه دوم فهرست رده بندی پرفروش ترین گوشی های اندرویدی فروخته شده در سه ماهه نخست سال جاری میلادی را به خود اختصاص دهد.
 
گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی A10s سامسونگ هم به ترتیب در رده های سوم و چهارم این رده بندی با اختصاص 1.7 و 1.6 درصد از بازار های جهانی به خود قرار دارند. البته گوشی شیائومی ردمی نوت 8 نیز سهمی معادل گلکسی A10s سامسونگ را به خود اختصاص داده و با آن به رقابت پرداخته است. رده ششم این فهرست به گلکسی A20s سامسونگ اختصاص یافته که موفق شده 1.4 درصد از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.
 
 
طبق وب سایت اندروید سنترال، براساس گزارش که از سوی محققان موسسات کانالیس و استراتژی آنالتیکس منتشر شده است، شرکت کره ای سامسونگ به عنوان نخستین تولید کننده گوشی موبایل در جهان، در بازه زمانی ژانویه تا مارس 2020 یعنی سه ماهه نخست سال جاری میلادی بالغ بر 6 میلیون دستگاه گوشی هوشمند میان رده را در بازارهای جهانی فروخته و عرضه کرده است که از پرفروش ترین مدل های آن می توان به گلکسی A51، گلکسی A10s و گلکسیA20s اشاره کرد.
 

امتیاز 4.5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه