سه شنبه، 5 مرداد، 1400 | Tuesday 27th of July 2021
۱۸:۵۵
ورزشی - کد خبر : 3212
سه شنبه، ۱۹ فروردين، ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵

معاون وزیر ورزش از تصمیم گیری درمورد ادامه لیگ برتر در هفته آینده خبر داد

الویت ما حفظ سلامت ورزشکاران است و نمی خواهیم به خاطر برگزاری اردوها سلامت انها به خطر بیافتد

معاون وزیر ورزش از تصمیم گیری درمورد ادامه لیگ برتر در هفته آینده خبر داد

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان نخستین جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک در سال جدید گفت: همه فعالیت های ورزشی حداقل تا 31 فروردین ماه تعطیل است، در مورد اردیبهشت هم تا چند روز آینده تصمیم گیری خواهد شد. برای ادامه یا تعطیلی اردوها و فعالیت های ورزشی ازجمله لیگ های فوتبال در اردیبهشت، هفته آتی تصمیم گیری می شود و ما هم تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم. بخاطر اینکه لازم بود سیاسیت گذاری جدیدی در مورد شرایط جدید و تعویق المپیک صورت گیرد، اولین جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک با حضور همه اعضا و به ریاست شخص وزیر ورزش برگزار شد.

علی نژاد افزود: با وجود اینکه هنوز 57 درصد از سهمیه های المپیک باقی مانده است اما از برنامه ریزی خود جلو هستیم، تاکنون 52 سهمیه کسب کرده ایم و این به معنی کسب 70 تا 75 درصد سهمیه های ممکن بوده است. الویت ما حفظ سلامت ورزشکاران است و نمی خواهیم به خاطر برگزاری اردوها سلامت انها به خطر بیافتد، اما تا زمان شروع المپیک زمان کافی داریم. ما منتظر اعلام زمان مسابقات کسب سهمیه از سوی فدراسیون های جهانی هستیم تا مطابق آن برنامه ریزی کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نسبت به تعهدی که برای پرداخت کمک هزینه به ورزشکاران و مربیان المپیکی داشتیم پایبند هستیم، این تعهد یکساله بود و درمورد زمان اضافه شده جدید بخاطر شیوع کرونا و تعویق المپیک در آینده و متناسب با شرایط تمرینات تیم ها در جلساتی آتی ستاد تصمیم گیری خواهد شد.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز سه شنبه، 5 مرداد، 1400
کودتای نقاب
علی ثبوت
کودتای نقاب

تیر ماه 1359 با مراجعه یک افسر خلبان به آیت الله خامنه ای و با فاصله چند ساعت بعد ، مراجعه یک عضو نیروی ویژه ارتش به حفاظت اطلاعات تیپ خود ، پرده از کودتایی در حال وقوع برای ضربه زدن به انقلاب ایران برداشته شد.