شنبه، 27 شهريور، 1400 | Saturday 18th of September 2021
۱۲:۲۵
ورزشی - کد خبر : 3172
دوشنبه، ۱۸ فروردين، ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

مخالفت بازیکنان لیگ جزیره با کاهش 30 درصدی دستمزدها

کاپیتان های تیم ها به این توافق رسیدند که یک سازمان خیریه توسط اتحادیه بازیکنان لیگ جزیره تاسیس شود و کمک های نقدی از همان طریق به مقابله با کرونا اختصاص یابد

مخالفت بازیکنان لیگ جزیره با کاهش 30 درصدی دستمزدها


شیوع ویروس کرونا باعث شده تا لیگ های فوتبال در سراسر دنیا به تعویق افتاده و حتی صحبت از لغو کامل مسابقات درمیان باشد، از این رو در اکثر باشگاه ها بازیکنان با کاهش دستمزدهای خود موافت کرده اند. اما در لیگ جزیره اینگونه نبوده و چندی پیش وزیر بهداشت بریتانیا نسبت به این مسئله واکنش نشان داد. مت هنکاک مدعی شد که بازیکنان لیگ جزیره هیچ کمکی برای مقابله با کرونا نکرده اند، صحبت های وی با واکنش تند وین رونی مواجه شده بود. لیگ جزیره هم پیشنهاد کاهش 30 درصدی دستمزد بازیکنان را مطرح کرد اما گویا این پیشنهاد با مخلفت بازیکنان مواجه خواهد شد، بازیکنان قصد دارند با این پیشنهاد مخالفت کرده و از طریق نهاد خیریه ای که خودشان احداث می کنند به سازمان سلاکت همگانی بریتانیا و همچنین سایر نهاد های خیریه کمک کنند.


در همین زمینه میرر گزارش داد که بازیکنان لیگ در یک گروه واتس آپ گرد هم آمدند و در مورد وضعیت کنونی با یکدیگر مشورت کردند. کاپیتان های تیم ها از اینکه بازیکنان فوتبال طرف بد ماجرا معرفی شدند بسیار ناراحت هستند، یکی از کاپیتان ها اعمال کاهش در دستمزدها را نفرت انگیز خواند. بازیکنان در تماس های ویدئویی خواستار حفظ همبستگی شدند، برخی از آنها با مقامات اجرایی لیگ هم گفت و گو کردند، کوین دبروین، تروی دی نی، مارک نوبل و جردن هندرسون از جمله افرادی بودند که در این مهم نقش داشتند.


کاپیتان های تیم ها به این توافق رسیدند که یک سازمان خیریه توسط اتحادیه بازیکنان لیگ جزیره تاسیس شود و کمک های نقدی از همان طریق به مقابله با کرونا اختصاص یابد. تصمیم نهایی امروز در جلسه بین بازیکنان و مدیران لیگ گرفته می شود و گویا بازیکنان بار دیگر مخالفت خود را با کاهش دستمزدها اعلام می کنند.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز شنبه، 27 شهريور، 1400
بیماری روانی ممکن است که یک تجربه شایع در زندگی باشد
حسین قلاب دوز
بیماری روانی ممکن است که یک تجربه شایع در زندگی باشد

طبق آزمایش های صورت گرفته افرادی که همواره از سلامت روانی برخوردار بودند، اکثرا مزایایی در بزرگسالی داشتند. این افراد به طور میانگین تحصیلات بهتر، شغل بهتر، روابط بهتر و هم چنین رضایت بیشتری نسبت به زندگی از افراد دیگر داشته اند.

افغانستان در کشاکش معامله با طالبان و افق مه آلود حکومت در کابل
شهریار نبوی
افغانستان در کشاکش معامله با طالبان و افق مه آلود حکومت در کابل

با توجه به اینکه مردم افغانستان طی دو دهه گذشته شرایط متفاوتی را تجربه کرده اند، اکنون انتظارت و توقعات و باورهای متفاوتی با دهه ۱۹۹۰ در آن جامعه مستقر است. برخورداری از آزادی های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اینترنت و ارتباطات، مصرف کالاهای خارجی، آزادی نسبی هنر و آموزش و نظایر آن، جامعه کاملا متفاوتی از دهه ۱۹۹۰ خلق نموده است.