محمدرضا فروتن، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد

محمدرضا فروتن جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین المللی فیلم بمبئی (chaii irani) شد.

محمدرضا فروتن، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، محمدرضا فروتن، بازیگر فیلم سینمایی فصل ماهی سفید به کارگردانی قربان نجفیموفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین المللی فیلم بمبئی(chaii irani)  شد.

فصل ماهی سفید برگرفته از نمایشنامه باغ آلبالو نوشته آنتوان چخوف نویسنده بزرگ روسیه است و قربان نجفی و غزال زرگرامینی نویسندگان این فیلم هستند.

فیلم سینمایی فصل ماهی سفید به تهیه‌کنندگی آرش سجادی‌حسینی و علی گلبهاران، که پیش از این موفق به دریافت جوایز بهترین فیلم از جشنواره لیفت هندوستان و آنتاکیای ترکیه و همچنین بهترین فیلمبرداری برای علیرضا زری‌ دست از جشنواره ایرانیان سانفرانسیسکو شده بود.

فروتن بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است، که در آثار کارگردان‌های معروف و بزرگی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، کیومرث پوراحمد و… بازی کرده‌است. فروتن چندین بار از جشنواره‌های مختلف موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد شده‌است و توانسته در طی سال‌های اخیر مورد تشویق جشنواره‌ها نیز قرار بگیرد. او با بازی در فیلم‌های مرسدس و اعتراض به شهرت رسید.

محمدرضا فروتن، میلاد کی‌مرام، لادن مستوفی، بیژن بنفشه‌خواه، بهزاد خداویسی، شقایق دهقان بازیگران این فیلم سینمایی هستند. این فیلم احتمال دارد در تابستان ۹۹ اکران شود.

امتیاز 3.3/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه