محمدرضا شجریان به خانه باز می گردد

بیمارستان جم در پستی جدید از شرایط مناسب این هنرمند برای ترخیص از بیمارستان خبر داده است.
محمدرضا شجریان به خانه باز می گردد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، چندی پیش محمدرضا شجریان، استاد آواز موسیقی سنتی ایران، به علت برخی از مشکلات جسمانی در بیمارستان جم بستری شدند. متاسفانه برخی از افراد شایعه فوت ایشان را در شبکه‌های مجازی به سرعت پخش کردند. همایون شجریان پسر شجریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت که حال پدر ایشان خوب است و مردم به شایعه‌ها توجه نکنند و اخبار مربوط به اوضاع جسمانی محمدرضا شجریان را از صفحه اینستاگرام خودش و همچنین صفحه بیمارستان جم دنبال کنند.

به همین دلیل، بیمارستان جم با کمترین تغییر وضعیت حال استاد موسیقی ایران، گزارشی در صفحه خود منتشر می‌کرد.

در آخرین بیانیه بیمارستان جم درباره وضعیت جسمی محمدرضا شجریان آمده است: «در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم‌میهنان عزیز، در کمال مسرت به استحضار می‌رساند با توجه به بهبود جمیع شرایط استاد از لحاظ کلیوی، قلبی و ریوی با نظر پزشکان معالج ایشان آماده ترخیص و پیگیری ادامه درمان در منزل زیر نظر پزشکان معالج هستند.»

بر اساس این گزارش، اطلاعیه‌های اخیر بیمارستان جم و همچنین صحبت‌های پزشک معالج او در روزهای اخیر حاکی از بهبود نسبی وضعیت جسمی محمدرضا شجریان بود؛ ضمن اینکه ممانعت از ابتلا به بیماری‌های بیمارستانی از جمله ویروس کرونا از دیگر دلایل تشخیص برای ترخیص استاد آواز ایران به منزل عنوان شده بود.

گفتنی است، زمانی که شجریان در بیمارستان بستری بود، آلبوم خراسانیات که کار مشترکی از او و مشکاتیان بود، روانه باز شد.

امتیاز 4.25/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه