چهارشنبه، 10 آذر، 1400 | Wednesday 1st of December 2021
۲۳:۴۹
ورزشی - کد خبر : 4082
پنجشنبه، ۰۱ خرداد، ۱۳۹۹ - ۸:۰۰

مجوز فعالیت همه رشته های ورزشی در شهرهای با وضعیت سفید صادر شد

حضور همه افراد مشکوک به کرونا در فضای باشگاه ها ممنوع می باشد

مجوز فعالیت همه رشته های ورزشی در شهرهای با وضعیت سفید صادر شد
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در تشریح آخرین تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با از سرگیری یا تمدید تعطیلی رشته ها و اماکن ورزشی گفت: با توجه به ابلاغیه و مجوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پرشکی مقرر شد در تمامی شهرهای با وضعیت سفید، همه رشته های ورزشی از جمله استخرها و باشگاه ها بازگشایی شوند.
 
مهدی علی نژاد در پایان جلسه ستاد مقابله با شیوع کرونا در ورزش که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد اظهار داشت: در شهرهای با وضعیت زرد از نظر شیوع ویروس کرونا، فعالیت استخر های روباز، ورزش های انفرادی کم برخورد و با برخورد متوسط از جمله بدنسازی بازگشایی خواهند شد. اما استخرهای روباز و پوشیده در شهرهای قرمز و استخرهای سرپوشیده در شهرهای زرد کماکان تعطیل خواهند بود.
 
  • میان وزارت ورزش و بهداشت همکاری خوبی وجود دارد
وی افزود: وضعیت همه شهرهای کشور زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار دارد و در صورت تغییر وضعیت شهری از قرمز به زرد یا از زرد به سفید تصمیمات جدیدی در مورد اماکن ورزشی اتخاذ خواهد شد. میان وزارتخانه های ورزش و بهداشت همکاری خوبی شکل گرفته است و همین مسئله موجب درنظر گرفتن تعطیلی های به موقعی شد. درحال حاضر هم بازگشایی های به موقعی خواهیم داشت تا اقتصاد ورزش آسیب نبیند و سلامت مردم هم حفظ شد.
 
 
  • بازگشایی ها منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی است
علی نژاد در پایان گفت: بازگشایی هایی که اعلام شد منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی موجود در سایت فدراسیون پزشکی ورزشی است و باشگاه ها ملزم به رعایت آن هستند و باید نظارت دقیقی از سوی هیئت های پزشکی ورزشی استان ها صورت بگیرد تا مشکلی برای ورزشکاران ایجاد نشود. حضور همه افراد مشکوک به کرونا در فضای باشگاه ها ممنوع می باشد و تمامی کارکنان باشگاه ها باید قبل از بازگشایی تست بدهند.
 
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز چهارشنبه، 10 آذر، 1400
نقش روسیه در جنگ ۴۴ روزه آذربایجان و ارمنستان
محسن شیرپاک
نقش روسیه در جنگ ۴۴ روزه آذربایجان و ارمنستان

جنگ دوم ۴۴ روزه قره باغ که در ۶مهر۱۳۹۹ آغاز شد، نه تنها برای ارمنستان و آذربایجان بلکه نقطه عطفی در موازنه سیاسی و نظامی قدرت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در گیر در قفقاز جنوبی بود، به ارتقای بیشتر ترکیه به عنوان یک قدرت منطقه‌ای کمک کرد، محدودیت‌هایی را برای نفوذ روسیه در قفقاز ایجاد و میزان علاقه واقعی ایالات متحده، اسرائیل و کشور‌های اتحادیه اروپا را در قفقاز نشان داد.