مالک ایرانی اورتون به جذب سردار آزمون علاقه‌مند است

باتوجه به ملیت ایرانی مشیری او برخی از فرصت های تجاری را با جذب سردار آزمون برای خود متصور است
مالک ایرانی اورتون به جذب سردار آزمون علاقه‌مند است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، در روزهای بدون فوتبال اخبار نقل و انتقالاتی در بین رسانه ها بسیار داغ است و سردار آزمون از جمله بازیکنانی می باشد که در راس این خبرها قرار دارد و به نقل از رسانه های اروپایی مشتریان زیادی پیدا کرده است.


در این میان یکی از سایت های انگلیسی از علاقه "فرهاد مشیری" مالک ایرانی باشگاه اورتون به سردار آزمون خبر داد، سایت hitc درمورد احتمال حضور آزمون در گودیسون پارک نوشت:


درحالی که نام مهاجمان زیادی برای انتقال به اورتون مطرح می شود اما سردار آزمون مهلجم ایرانی زنیت در صدر این نام ها قرار دارد، پیش از این برخی رسانه های ایتالیا مدعی بودند که اورتون برای جذب سردار مهاجم تمام کننده زنیت فرصتی دارد. او در فصل جاری لیگ روسیه 29 بازی انجام داده و 14 گل زده و 7 پاس گل داشته است، به خاطر این آمار خوب گزینه جذابی برای اورتون می باشد.


فرهاد مشیری به عنوان مالک باشگاه اورتون از جمله افرادی است که به جذب آزمون علاقه دارد و قصد دارد هموطنش را به گودیسون پارک منتقل کند. قربان بردیف، سرمربی وقت روبین کازان در سال 2018 اعلام کرد که مشیری برای جذب آزمون تلاش کرده اما موفق نبوده است.

 

فرهاد مشیری مالک مولتی میلیاردر ایرانی اورتون


از سردار به عنوان پسر طلایی ایران یاد می شود و تعجبی ندارد که فرهاد مشیری بخواهد او را به اورتون بیاورد، جذب یک مهاجم خوب در این مقطع منطقی است. باتوجه به ملیت ایرانی مشیری او برخی از فرصت های تجاری را با جذب سردار آزمون برای خود متصور است، مشیری بعد از سال ها اکنون فرصت این را پیدا کرده که آزمون را جذب کند.

 

امتیاز 3.89/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه