سه شنبه، 18 بهمن، 1401 | Tuesday 7th of February 2023
۰۴:۵۴
اروپا و آمریکا - کد خبر : 17120
دوشنبه، ۰۳ بهمن، ۱۴۰۱ - ۸:۰۰

ماجرای تقلب در انتخابات 2020 تمامی ندارد

ماجرای عجیب و جنجالی بین ترامپ و دامادش در خصوص تقلب در انتخابات سال 2020 همچنان ادامه دارد و با انتشار کتابی در این روزها ، از لایه های تضاد بین این دو پرده برداشته شده است.

ماجرای تقلب در انتخابات 2020 تمامی ندارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، «کریس ویپل» نویسنده و مفسر سیاسی آمریکایی  در جدید ترین کتاب خود که به تازگی منتشر کرده است از اختلاف نظر میان دونالد ترامپ و جارد کوشنر، دامادش در خصوص ادعای تقلب در انتخابات 2020 لایه برداری کرده و در این کتاب ادعا کرده است که در پشت درهای بسته گفتگویی میان آنها در این خصوص رد و بدل شده است.

به نقل از پایگاه خبری "شی‌نوز"، در زمان ریاست دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ، شاید قابل اعتماد ترین مشاور او دامادش یعنی جارد کوشنر بود ، که در موارد بسیاری از نظرات او استفاده می کرد ولی بنظر می رسد بین آنها بخاطر مسئله ادعای تقلب در انتخابات 2020 که ترامپ آن را مطرح کرده بود ، اختلاف نظرهایی با یکدیگر پیدا کردند.

طبق کتاب کریس ویپل، بنظر می رسید که جارد کوشنر  و همسرش ایوانکا ترامپ تصور می کردند که ترامپ شکست در انتخابات سال 2020 را بپذیرد و از ادعای خود مبنی بر تقلب در انتخابات سال 2020 بگذرد و کوتاه بیاید ، اما این اتفاق رخ نداد و به وضوح دیدند که ترامپ با هر دو وکیلش یعنی رودی جولیانی و سیدنی پاول در باره این موضوع صحبت کرده و از آنها خواسته تا هرکاری که می توانند در خصوص ابطال نتیجه انتخابات بکنند.

در این کتاب آمده است که  جارد کوشنر در خصوص خود و همسرش گفته ، ما هردو در یک نمایش مضحک قرار داریم و به عنوان دو دلقک داریم به طرز غیر عادی به ترامپ سواری می دهیم.

حتی در این کتاب آمده است که داماد ترامپ در نهایت ادب به ترامپ گفته است که با تمام احترامی که برایت قائلم، کاری که انجام می‌دهی را نمی‌پسندم و نمی توانم تو را در این کار حمایت کنم.

طبق نوشته‌های کتاب ویپل، ترامپ سخنان کوشنر را نپذیرفته و به او گفته به همه ما خیانت شده و ما نمی توانیم به این سادگی جا بزنیم ، بعد از این که کوشنر این سخنان را از ترامپ شنید ، روبه پدرزنش فریاد کشیده و به او تاکید کرده : ببین! وقتی تو از این جا خارج بشی، خیلی‌ها از دور و برت متفرق خواهند شد. اما تا زمانی که زمین بخوری، من باهاتم. شاید به همین خاطر بخواهی به حرف‌هام گوش کنی. دست از این کار بکش ، همه چیز تمام شده و باید این شکست را بپذیری.

بنظر می رسد ترامپ حتی باشنیدن این حرف ها از سوی داماد قابل اعتمادش و نصیحت دخترش در خصوص پایان دادن به این غائله ، اما ترامپ به هیچ کدام از این حرف ها اعتنایی نکرده و نمی توانسته قبول کند که در این انتخابات شکست خورده ، بنظر می رسد دلیل حمایت نکردن دختر و دامادش از او در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 نیز همین باشد که ترامپ به دروغ گفت از آنها خواسته ام از سیاست دوری کنند.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اروپا و آمریکا
پربیننده‌ترین اخبار اروپا و آمریکا
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز سه شنبه، 18 بهمن، 1401