لیگ قهرمانان اروپا؛ حذف شاگردان آقای خاص در آلمان و شکست خفاش ها در استادیوم خالی

در دیدار های امشب تیم های دورتموند با پاریسن ژرمن و اتلتیکومادرید با لیورپول به مصاف هم خواهند رفت.
لیگ قهرمانان اروپا؛ حذف شاگردان آقای خاص در آلمان و شکست خفاش ها در استادیوم خالی


در شب اول از دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم های لایپزیگ و آتالانتا با غلبه بر حریفان راهی دور بعدی شدند، لایپزیگ که در بازی رفت هم تاتنهام را شکست داده بود در دیدار برگشت هم موفق به برتری مقابل شاگردان آقای خاص شد. تاتنهام به عنوان نائب قهرمان فصل گذشته درحالی مقابل لایپزیگ قرار گرفت که بازیکنان تاثیرگذاری چون سون هیون مین و هری کین را در اختیار نداشت، تقابل مورینیو با ناگلزمن 32 ساله از جذابیت های این دیدار به شمار می رفت.


لایپزیگ در حضور تماشاگران خود خیلی زود به گل اول رسید، سابیتزر کاپیتان لایپزیگ در دقیقه 10 گل نخست را به ثمر رساند. این بازیکن در دقیقه 22 هم موفق به گشودن دروازه تاتنهام شد تا امیدهای مورینیو برای جبران نتیجه کاهش یابد. در نیمه دوم هم شاگردان مورینیو حرفی برای گفتن نداشتند و بازهم تیم میزبان بود که به گل رسید، امیل فورسبرگ چند دقیقه پس از ورود به زمین گل سوم و آخرین گل این بازی را به ثمر رساند. آقای خاص و شاگردانش با یک شکست تلخ 4 بر صفر مقابل تیم تازه تاسیس لایپزیگ از لیگ قهرمانان کنار رفتند.

 


در دیگر بازی دیشب تیم والنسیا اسپانیا در ورزشگاه خالی از تماشاگر مستایا به مصاف آتالانتا رفت، دیدار رفت دو تیم با نتیجه 4 بر یک به سود آتالانتا به پایان رسیده بود. این دیدار هم با گلزنی آتالانتا توسط ایلیچیچ از روی نقطه پنالتی آغاز شد، هرچند والنسیا به گل مساوی دست یافت اما بازهم ایلیچیچ با ضربه پنالتی تیم میهمان را پیش انداخت. با آغاز نیمه دوم تیم میزبان دوبار توسط گامیرو و تورس به گل دست پیدا کند اما این پایان کار نبود و ایلیچیچ بار دیگر به عنوان ستاره تیمش ظاهر شد و در دقایق 72 و 81 دروازه خفاش ها را باز کرد تا یک شکست سنگین برای والنسیا ثبت شود.


به این ترتیب تیم های لایپزیگ و والنسیا راهی دور یک چهارم نهایی شدند، در دیدار های امشب تیم های دورتموند با پاریسن ژرمن و اتلتیکومادرید با لیورپول به مصاف هم خواهند رفت.

 

امتیاز 3.82/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه