سه شنبه، 1 تير، 1400 | Tuesday 22nd of June 2021
۰۵:۵۵
پنجشنبه، ۲۰ خرداد، ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۵

قهر با صندوق های رای تغییری در وضعیت موجود ایجاد نمی‌کند

آمدن پای صندوق رای و انتخاب دقیق و اصلح سبب می شود که روال براساس انتظارات پیشرفته و موارد مختل شده اصلاح شود.

قهر با صندوق های رای تغییری در وضعیت موجود ایجاد نمی‌کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات جامعه با مدیریت قوی رئیس جمهور قابل حل است، اظهار داشت: ما در دهه پنجم انقلاب اسلامی هستیم، کشور پیشرفت های خوبی در حوزه های مختلف داشته است ولی کارهای بر زمین مانده بسیاری وجود دارد که با مدیریت پیر و فرتوت فعلی غیرقابل انجام است.

ابراهیم رضایی افزود: از سویی دولت باید اصلاحات اساسی و مهمی انجام دهد که باید پشتوانه مردمی و رای بالا داشته باشد چراکه پشتوانه رای بالا مردمی سبب قدرت داخلی برای اصلاحات و توان مقبولیت بین المللی برای ارتباطات جهانی و مذاکرات می شود.

شاخصه های مطرح شده از سوی رهبر انقلاب و امام راحل به عنوان سند راهگشای جامعه در تشخیص کاندیدای اصلح است، ساده زیستی ، مردم داری ، کارآمدی ، کارنامه قوی ، جوانگرایی و مبارزه با فساد از جمله ملاک هایی است که در بیانات رهبر انقلاب و امام راحل تاکید شده است.

رضایی با اشاره به این نکته که برای انتخاب اصلح به سوابق گذشته کاندیداها نگاه کینم، گفت: باید بررسی شود که آیا ساده زیست بوده یا معتقد به اشرافی گری است؟ در محیط خود در مسئولیت های قبلی تحول ایجاد کرده یا صرفا یک مدیر پشت میز نشین است؟ مدیران اطراف وی دارای چه رویکرد و کارنامه ای هستند و آیا می توان به اطرافیان آن اعتماد کرد؟

وی با بیان اینکه گلایه نباید سبب عدم حضور مردم پای صندوق انتخابات شود، افزود: ما به عنوان کسانی که به وضعیت فعلی منتقد هستیم و معتقدیم که باید مردم برای تغییر وضع موجود به پای صندوق های رای بیایند و گلایه که دارند نباید عامل عدم حضور آنها پای میز انتخابات شود.

قطعا با قهر کردن با صندوق رای اتفاقی نخواهد افتاد ولی آمدن پای صندوق رای و انتخاب دقیق و اصلح سبب می شود که روال براساس انتظارات پیشرفته و موارد مختل شده اصلاح شود.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار مجلس
پربیننده‌ترین اخبار مجلس
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...