سه شنبه، 18 بهمن، 1401 | Tuesday 7th of February 2023
۰۵:۲۵
مانورها و رزمایش ها - کد خبر : 16985
شنبه، ۱۰ دي، ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰

قدردانی سرلشکر حسنی سعدی از نیروهای ارتش در جریان رزمایش ذوالفقار 1401

جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: ارتش در بدترین شرایط جوی و با توجه به جنس خاص خاک و با وجود بارش های شدید باران توانمندی خود را به نمایش گذاشت و به خوبی و به نحو شایسته این رزمایش را برگزار کرد.

قدردانی سرلشکر حسنی سعدی از نیروهای ارتش در جریان رزمایش ذوالفقار 1401

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، امیر سرلشکر حسین حسنی سعدی جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانییاء(ص) با حضور در منطقه رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش با اشاره به عملکرد مطلوب نیروی زمینی ارتش در این رزمایش گفت: نیروی زمینی در بدترین شرایط جوی و با توجه به جنس خاص خاک و وجود بارش های شدید باران، توانمندی خود را به نمایش گذاشت و به خوبی و به نحو شایسته این رزمایش را برگزار کرد.

وی ادامه داد: البته ارتش باید همیشه آماده رزم در هر شرایطی باشد و الحمدالله امروز با وجود اینکه شرایط جوی استثنایی بود به نحوی که در طول هشت سال جنگ تحمیلی من چنین شرایطی را به یاد ندارم، نیروی زمینی به بهترین شکل ماموریت محوله را انجام داد.

جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) با تقدیر از شرکت کنندگان در رزمایش، تصریح کرد: ارتش بحمدالله با کیفیت و با اقتدار ماموریت محوله در این رزمایش را اجرا کرد و در برابر شرایط سخت جوی خم به ابرو نیاورد و تمام تجهیزات از جمله توپخانه، زرهی، هوانیروز، نیروهای پیاده، سامانه‌های پدافندی، یگان‌های شناور سطحی، زیرسطحی و انواع هواپیماها را در شرایط دشوار و در رزمایش ذوالفقار 1401 ارتش مورد بهره برداری عملیاتی قرار داد.

سرلشکر حسنی سعدی در پایان بیان کرد: جای شکر دارد که ارتش بتواند در یک چنین شرایطی توانمندی خودش را از هر لحاظ ارائه کند، توجه داشته باشید که شرایط جوی ویژه ای حاکم بود، ولی ارتش و کارکنان شریف آن به این شرایط توجه نداشتند و در پی اجرای ماموریت خود بودند که جای تقدیر و تشکر دارد.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار مانورها و رزمایش ها
پربیننده‌ترین اخبار مانورها و رزمایش ها
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز سه شنبه، 18 بهمن، 1401