پنجشنبه، 3 تير، 1400 | Thursday 24th of June 2021
۲۱:۰۳
پنجشنبه، ۲۰ خرداد، ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳

قاضی زاده هاشمی : ریال ناموس دولت است

سیاست بانک مرکزی حفظ ارزش ریال بوده و برای این مهم یک سازمان درست می کنیم تا چرخه حکمرانی ریال را داشته باشیم.

قاضی زاده هاشمی : ریال ناموس دولت است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه ضبط برنامه های تبلیغاتی خود در شبکه جام جم حضور پیدا کرد تا با ایرانیان خارج از کشور هم گفتگو کند.

قاضی زاده در این برنامه گفت: ما به عنوان دولت نباید کاری کنیم که هموطنان ما نتوانند به کشور رفت و آمد کنند و نباید از این حق طبیعی آنان را محروم کنیم. کسانی که حکم قضائی دارند باید از سوی قوه قضائیه مورد توجه قرار گیرند اما باید به سمتی برویم که دفاتر وزارت خارجه خانه اول ایرانیان خارج از کشور باشد.

کشور مادر ما است و مادر هیچوقت در هیچ مشکلی فرزندانش را تنها نمی گذارد حتی اگر آن فرزند بد باشد، امیدواریم بتوانیم این فرهنگ را ایجاد کنیم و بر این اساس استوار کنیم. از کسی طلبکار نیستیم ایران زادگاه ایرانیان است و حتی اگر کسی 5 نسل قبلش ایرانی باشد ما او را ایرانی می دانیم و درهای کشور به روی او باز است.

وی در مورد تحریم و فروش نفت گفت: از فرصت تحریم استفاده می کنیم و در سه سال اول آثاری از نفت در بودجه نخواهد بود و منابع نفت در ساز و کار دیگری مدیریت و تخصص پیدا کند. بودجه یکساله است و پروژه های چندساله بودجه های چندساله می خواهند و درنهایت پروژه رها می شود. هر پروژه که زیر ذیل صندوق ثروت ملی که را می اندازمی تخصیص داده شود بودجه اش کامل پرداخت می شود.

این کاندید ریاست جمهوری با بیان اینکه جوانان موتور پیشران هستند و دولت سلام دولت جوانان است، اظهار داشت: من نماد جوانان و جوان ترین نامزد هستم و برنامه های من هم متمرکز به جوانان است. دنیا در حال تغییر است و باید با پدیده های جدید روبرو شویم، جوان رویا دارد و جوانان مخاطب اصلی آینده هستند و مدیران آینده هم باید جوانان باشند.

دولت سلام در سیاست گذاری ثبات ایجاد می کند، دولت ها سیاست های بی ثبات دارند و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای تولید اعتماد ندارند، تلاش ما ایجاد ثبات خواهد بود.

شعار ما این است نرخ تورم را به زیر 5 درصد برسانیم و ریال ناموس دولت است، ریال یا تومان برای دولت ها ارزش نداشته و سیاست بانک مرکزی حفظ ارزش ریال بوده و برای این مهم یک سازمان درست می کنیم تا چرخه حکمرانی ریال را داشته باشیم.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار دولت
پربیننده‌ترین اخبار دولت
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...