گزیده اخبار :

فوتبال در اروپا؛ شکست سنگین یوونتوس مقابل میلان و تساوی آرسنال

از هفته سی و چهارم لیگ جزیره تیم های آرسنال و لسترسیتی مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید
فوتبال در اروپا؛ شکست سنگین یوونتوس مقابل میلان و تساوی آرسنال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، شب گذشته و در ادامه رقابت های فوتبال در لیگ های ایتالیا و انگلستان دیدارهای حساسی برگزار شد. یوونتوس مقابل میزبان خود میلان شکست سنگین را متحمل شد، آرسنال مقابل لسترسیتی به تساوی رضایت داد و چلسی پیروزی ارزشمندی را برابر کریستال پالاس جشن گرفت.  
 
  • میلان در راه بازگشت به روزهای خوب 

تیم میلان که روزهای خوبی را سپری می کند در زمین خود به مصاف یوونتوس صدرنشین رفت که درنهایت با نتیجه پرگل 4 بر 2 به برتری رسید. این دیدار که با حضور "رونالدو" در یوونتوس و "ایبراهیموویچ" در میلان از جذابیت های خاصی برخوردار بود در نیمه نخست بدون گل به اتمام رسید. نیمه دوم اما ورق برگشت و دوتیم میل به پیروزی پیدا کردند، ابتدا "رابیو" با شوت دیدنی دروازه میلان را گشود اما دقایقی بعد "ایبراهیموویچ" با ضربه پنالتی کار را به تساوی کشاند. 
 
 
در ادامه بازهم تیم یوونتوس بود که اینبار توسط "رونالدو" به گل دست پیدا کرد، در سوی دیگر میلان که به حملات خود افزوده بود موفق شد توسط "کسیه" به گل مساوی برسند. پس از این گل سرمربی میلان چند تعویض را انجام داد که همگی در پیروزی میلان نقش ایفا کردند، گل سوم میلان توسط "لیائو" که به عنوان یار ذخیره وارد میدان شده بود به ثمر رسید. دقایقی بعد "ربیچ" روی پاس "بناونتورا"ی تازه وارد گل چهارم میلان را وارد دروازه یوونتوس کرد تا این دیدار با برتری شیرین روسونری به پایان برسد.
 
  • لسترسیتی از شکست گریخت

از هفته سی و چهارم لیگ جزیره تیم های آرسنال و لسترسیتی مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید. ابتدا "اوبامیانگ" در دقیقه 21 برای آرسنال گلزنی کرد تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد، در نیمه دوم اما "انکیتا" از زمین بازی اخراج شد تا کار آرسنال برای حفظ نتیجه دشوارتر شود. لسترسیتی که با یک یار بیشتر حمله می کرد درنهایت و در دقیقه 84 توسط "واردی" به گل تساوی دست پیدا کرد. لستر با این نتیجه 59 امتیازی شده و در رده چهارم ایستاد، آرسنال هم با 50 امتیاز هفتم ماند. 
 
 
در دیگر دیدار مهم لیگ جزیره، تیم چلسی موفق شد با نتیجه 3 بر 2 از سد کریستال پالاس عبور کند.گل های چلسی در این دیدار را "ژیرو" در دقیقه 6، "پولیشیچ" دقیقه 27 و "آبراهام" دقیقه 71 به ثمر رساندند، برای کریستال پالاس هم "زاها" دقیقه 34 و "بنتکه" دقیقه 74 گلزنی کردند. 
 

امتیاز 4.86/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه