گزیده اخبار :

فدراسیون فوتبال، شکایت به CAS برای پس گرفتن حق میزبانی

فراموش نکنیم که نایب رییس AFC یک ایرانی است ، آقای تاج دقیقا در کنفدراسیون فوتبال آسیا چه می کند؟ چه کسی از حق ایران دفاع خواهد کرد ؟ آیا دفاعی در کار خواهد بود ؟
فدراسیون فوتبال، شکایت به CAS برای پس گرفتن حق میزبانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بالاخره عزیزی خادم و همکارانش در فدراسیون فوتبال دست به کار شده اند  و برای پس گرفتن حق میزبانی به طرح شکایت در دادگاه CAS روی آورده اند.

عزیزی خادم پس از نشستن بر صندلی ریاست فدراسیون سعی داشت از طریق گفتگو با AFC  مسئله حق میزبانی را حل کند اما AFC پاسخ روشنی به سوالات مطرح شده از سوی ایران نداد و حتی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد برگزاری جلسه با مسئولان فدراسیون ایران را  قبول نکرد، حالا فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای در سایت رسمی  خود منتشر کرده است و ادامه داده است که برای پس گرفتن حق میزبانی چاره ای به جز شکایت به دادگاه عالی ورزش ندارد.حالا که شیخ سلمان به اعتراضات  فدراسیون فوتبال پاسخ نداده است و تیم ملی  مجبور است در بحرین مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 را برگزار کند و به مصاف حریفان برود شاید فدراسیون راه شکایت را انتخاب کرده است تا AFC در مسابقات بعدی حداقل حق ایران در میزبانی از تیم های رقیب را به رسمیت بشناسد.

 مشخص نیست که دقیقا هدف فدراسیون از طرح این شکایت چیست و آیا اساسا دادگاه عالی ورزش در این زمینه ورود خواهد کرد یا خیر ، اما هر تلاشی که برای پس گرفتن حق میزبانی انجام شود ، قابل توجه خواهد بود چه بهتر که منجر به نتیجه هم بشود.

 

 شاید اگر همان روزی که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران در انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا از شیخ سلمان بحرینی حمایت کردند و کنار او عکس های یادگاری می گرفتند تضمین های لازم را از مرد بحرینی می گرفتند، فوتبال ایران این گونه بازیچه دست AFC  نمی شد.فراموش نکنیم که نایب رییس AFC  یک ایرانی است ، آقای تاج دقیقا در کنفدراسیون فوتبال آسیا  چه می کند؟ چه کسی از حق ایران دفاع خواهد کرد ؟ آیا دفاعی در کار خواهد بود ؟

 

امتیاز 0/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه