علیرضا جهانبخش: با قدرت و هوشیاری بر کرونا غلبه می کنیم

گسترش ویروس کرونا فقط در زمانی متوقف خواهد شد که با هم همکاری کرده و به وظیفه خود عمل کنیم
علیرضا جهانبخش: با قدرت و هوشیاری بر کرونا غلبه می کنیم

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، کمپینی را تحت عنوان "زنجیره را بشکن" راه اندازی کرده و مردم را برای در خانه ماندن تشویق می کند. این سایت با بازیکنان مطرح قاره آسیا در این زمینه گفت و گو می کند، بازیکن منتخب امروز کنفدراسیون برای مصاحبه راجب پویش مذکور "علیرضا جهانبخش" مهاجم ملی پوش ایرانی تیم برایتون انگلیس بود. جهانبخش ازجمله بازیکنانی بود که فعالیت خوبی در شبکه های اجتماعی برای تشویق درخانه ماندن مردم انجام داد، او همچنین مبالغی را جهت کمک به مقابله با ویروس کرونا به شهرهای قزوین و گیلان اهدا کرد.

لژیونر فوتبال کشورمان در این زمینه اظهار داشت:

"درحال حاضر بهترین کاری که می توان انجام داد این است که قدرتمند و هوشیار باشیم، من کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای رهبری مفابله با ویروس کرونا در راه اندازی پویش "زنجیره را بشکن" ستایش می کنم. از همه خواهش می کنم که توصیه های بهداشتی را رعایت کنند و بخصوص دستان خود را مرتب و کامل بشویند، این به ما ارتباط دارد که زنجیره را بشکنیم و جلوی گسترش ویروس را بگیریم، باید روی خانواده و دوستان خود تاثیر بگذاریم."

جهانبخش در پایان صحبت های خود با تاکید بر لزوم همکاری همه مردم گفت: بیایید تا در این مسئله بسیار مهم با یکدیگر متحد شویم، گسترش ویروس کرونا فقط در زمانی متوقف خواهد شد که با هم همکاری کرده و به وظیفه خود عمل کنیم. مطمئن هستم می توانیم بر این ویروس غلبه کنیم و قوی تر از گذشته برگردیم.

امتیاز 3.54/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه