گزیده اخبار :

علیرضا جهانبخش: آژاکس حاضر بود بخاطر من رکورد نقل و انتقالاتش را بشکند!

از بوندسلیگا هم چند پیشنهاد داشتم که از جمله باشگاه های بالای جدول بودند
علیرضا جهانبخش: آژاکس حاضر بود بخاطر من رکورد نقل و انتقالاتش را بشکند!


علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش تیم برایتون انگلیس دومین فصل حضور خود در لیگ جزیره را تجربه می کند، او که از تیم آلکمار هلند به برایتون پیوست می توانست سرنوشت متفاوتی داشته باشد. جهانبخش در فصل 2017-18 در لیگ اردیویژه هلند ستاره تیمش بود، او که در آن فصل موفق به کسب عنوان آقای گلی لیگ هلند و دومین پاسور لیگ شد مورد توجه بسیاری از باشگاه های مطرح اروپایی قرار گرفت. یکی از آن تیم ها آژاکس قهرمان هلند بود که حتی حاضر شد برای انتقال علیرضا رکورد نقل و انتقالاتی خود را بشکند، در آن زمان "میرالم سلیمانی" گران قیمت ترین بازیکن آژاکس بود و از این رو رقمی در حدود 17 میلیون یورو باید برای انتقال جهانبخش هزینه می شد.


اما ستاره تیم ملی ایران در تابستان سال 2018 به لیگ جزیره و تیم برایتون نقل مکان کرد، او با انتقال 19 میلیون یورویی سود خوبی نصیب باشگاه الکمار کرد. جهانبخش در مورد این انتقال گفت:


"من پیشنهادات خوب زیادی داشتم که پیشنهاد آژاکس و آیندهوون بسیاری جدی بودند، آژاکس حتی پیشنهاد خیره کننده ای داد بود اما آلکمار اجازه نمی داد به تیم دیگری از هلند بروم. آنها پیشنهاد افزایش قرارداد به من دادند اما تصمیم گرفتم لیگ هلند را ترک کنم، این امکان را داشتم که در ایتالیا یا آلمان هم بازی کنم. با تیم ناپولی مذاکراتی انجام شد و از بوندسلیگا هم چند پیشنهاد داشتم که از جمله باشگاه های بالای جدول بودند. من با آلکمار 2 سال دیگر قرارداد داشتم و آنها پیشنهاد افزایش آن را نیز دادند اما تصمیم گرفتم به لیگ جزیره بروم."

 

امتیاز 3.41/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه