شنبه، 11 آذر، 1402 | Saturday 2nd of December 2023
۰۲:۴۲
اجتماعی - کد خبر : 4043
سه شنبه، ۳۰ ارديبهشت، ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

عذرخواهی هاشمی از تهرانی ها به دلیل تنش های جلسه گذشته شورا

رئیس شورای شهر تهران از مردم شهر تهران نیز به دلیل تنش‌های جلسه قبل شورای شهر تهران عذرخواهی کرد و گفت: از مردم تهران به دلیل بگو مگوهایی که در جلسه گذشته شورای شهر پیش آمد عذرخواهی می کنم.

عذرخواهی هاشمی از تهرانی ها به دلیل تنش های جلسه گذشته شورا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، محسن هاشمی در جریان دویست و پانزدهمین جلسه شورای شهر تهرات در نطق پیش از دستور خود گفت: در آستانه روز جهانی قدس که ابتکار امام خمینی جهت وحدت جهان اسلام علیه رژیم غاصب اسرائیل است، قرار داریم.

او ادامه داد: امسال بدلیل شرایط ناشی از پاندمی کرونا، از یکسو نماز جمعه و راهپیمایی روز قدس در مسجد الاقصی و اکثر مراکز مهم جهان اسلام برگزار نمی گردد. 

هاشمی با بیان اینکه از سوی دیگر رژیم صهیونیستی طرح های گستاخانه را جهت تشدید تجاوز به حقوق ملت مظلوم فلسطین در دست اجرا دارد اظهار داشت: این اقدامات تحت الشعاع توجه افکار عمومی به بیماری جهانی، قرار گرفته و بشدت در دست اجراست به نحوی که برخی از دولتهای اروپایی نیز نسبت به این اقدامات یکسویه وماجراجویانه رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی هشدار داده اند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در تهران نیز اگر چه راهپیمایی روزجهانی قدس برگزار نمی گردد، اما سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس امسال فرصت مناسبی است که می توان مساله فلسطین را با فعالیت صحیح در رسانه ها، فضای مجازی به محل توجه افکارعمومی در سطح داخلی وبین المللی تبدیل کرد. 

هاشمی با بیان اینکه لازمه این اقدام عدم ورود رسانه ملی و رسانه های رسمی کشور به مباحث اختلافی و انحرافی مذهبی، سیاسی و فرهنگی است گفت: چرا که این کار موجب تفرقه در سطح جامعه وجهان اسلام شود و مساله فلسطین را تحت الشعاع قرار دهد.

او گفت: در اینجا مناسب است یادی کنیم از آیت الله هاشمی رفسنجانی که تا سال 1387، خطیب ثابت نماز جمعه تهران در روزجهانی قدس بود و موضوع فلسطین در ایران با انتشار کتاب مساله فلسطین یا کارنامه سیاه استعمار در ایران در سال 1342 بالغ بر 77 سال پیش مطرح گردید ومورد حمایت و توصیه شخصیت های برجسته کشور از امام خمینی تا دکتر مصدق قرار گرفت.

رئیس شورای شهر افزود: این نشاندهنده آن است که در صورت طرح صحیح موضوع فلسطین می توان در کشور یک اجماع ملی در جریانات مختلف سیاسی، فرهنگی، مذهبی وقومی نسبت به سرنوشت ملت مظلوم فلسطین ایجاد کرد.

او همچنین با اشاره به حضور نماینده شورایاری منطقه 12 در صحن شورای شهر گفت: شورایاران منطقه 12 در صحن شورا حضور پیدا کردند تا توضیحاتی درخصوص ظرفیت ها و توانمندی ها و مشکلات منطقه ارائه دهند.

هاشمی  از مردم شهر تهران نیز به دلیل تنش های جلسه قبل شورای شهر تهران عذرخواهی کرد و گفت: از مردم تهران به دلیل بگو مگوهایی که در جلسه گذشته شورای شهر پیش آمد عذرخواهی می کنم. 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز شنبه، 11 آذر، 1402
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!