ضدعفونی مستمر مراکز خدمات عمومی در منطقه ۲

شهردارمنطقه ۲ از ضدعفونی مستمر مراکز خدمات عمومی منطقه خبر داد و گفت: شهروندان جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اماکن باقی مانده در این خصوص را اطلاع رسانی کنند.
ضدعفونی مستمر مراکز خدمات  عمومی در منطقه ۲

رسول کشت پور، شهردار منطقه ۲ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه محیط‌های تجمع مردمی از اصلی‌ترین دلایل در شیوع ویروس کرونا است، بنابراین ضدعفونی مستمر مراکز خدمات عمومی از جمله بازار تره بار، فروشگاه ها و … در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان این‌که صیانت از سلامت شهروندان را وظیفه خود می‌دانیم، گفت: همزمان با عملیات ضدعفونی این مراکز، تیم کنترل تب نیز در این مراکز خدمات رسان جهت غربالگری شهروندان مستقر هستند.

کشت پور افزود: پوسترهای آموزشی در نانوایی های سطح منطقه توزیع و از صاحبان این مراکز خدمات رسان درخواست شد در صورت نیاز به ضدعفونی با شهرداری ناحیه مربوطه تماس حاصل کنند.

شهردار منطقه به نظارت مستمر بر ضدعفونی مراکز اسکان کارگری اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه نیروهای خدمات شهری به طور مستمر با فضاهای عمومی و پرخطر در تماس هستند و تامین سلامت آنها یکی از اولویت های مورد توجه منطقه است و همزمان با آموزش این افراد، شستشو و ضدعفونی مراکز اسکان کارگری به صورت مستمر در حال انجام است و همچنین کلیه نیروهای خدمات شهری ملزم به استفاده از دستکش و ماسک هستند.

کشت پور در ادامه از ضدعفونی مستمر کلیه معابر و تاسیسات شهری خبر داد و گفت: این عملیات در قالب طرح فوریتی در حال انجام است.

امتیاز 3.68/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه